سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

زارع خبر داد:

دمای هوای قم طی روزهای آینده افزایش می‌یابد

زارع بیان کرد: امروز شنبه هوای قم کمی تا قسمتی ابری در بعد از ظهر همراه با افزایش ابر و در برخی از نقاط استان همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد خواهد بود.
مدیرکل هواشناسی استان قم از افزایش دمای هوا طی روزهای آینده در این استان خبر داد.

یحیی زارع در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد: امروز شنبه هوای قم کمی تا قسمتی ابری در بعد از ظهر همراه با افزایش ابر و در برخی از نقاط استان همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد خواهد بود.
وی ادامه داد: سمت باد امروز در قم شمال غربی، سرعت وزش باد بین هشت تا 14 متر بر ثانیه و حداقل دما 6 درجه و حداکثر دما نیز 22 درجه است.

مدیرکل هواشناسی استان قم گفت: در روز یکشنبه هوا کمی تا قسمتی ابری در بعد از ظهر همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می‌شود.
وی ادامه داد: در روز یکشنبه سمت باد جنوب غربی، سرعت وزش باد بین هفت تا 12 متر بر ثانیه و حداقل دما چهار درجه و حداکثر دما نیز 25 درجه خواهد بود.

زارع بیان کرد: در روز دوشنبه هوا کمی تا قسمتی ابری، گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می‌شود.
وی ادامه داد: در روز دوشنبه سمت باد جنوب غربی، سرعت وزش باد بین پنج تا 10 متر بر ثانیه و حداقل دما هفت درجه و حداکثر دما نیز 23 درجه خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی استان قم گفت: دمای هوا طی روزهای آینده در قم افزایش خواهد یافت.
وی بیان کرد: روز گذشته میزان بارندگی در قم 6 دهم میلی متر، سلفچگان سه و یک دهم میلی متر، کهک چهار دهم میلی متر و کوشک نصرت چهار دهم میلی متر بوده است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠١-١٣٩٣, ١٣:١٢

   

پر مبحث ترین ها