سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئيس پليس آگاهي قم خبر داد:

دستگيري سارقان 700 میلیون ريالي انگشترهاي نقره در قم

پس از دستگيري و بازرسي از منزل همدستان وي انگشترهاي نقره و سنگ هاي قيمتي به ارزش 500 ميليون ريال کشف و در نهايت متهمان با قرار قانوني مناسب روانه زندان شدند.
رئيس پليس آگاهي قم از دستگيري سه سارق حرفه‌اي مغازه در اين استان خبر داد و گفت: در بازرسي از منزل متهمان انگشترهاي نقره و سنگ‌هاي قيمتي مسروقه به ارزش 700 ميليون ريال کشف شد.

سرهنگ مهدي قدمي گفت: در پي کسب خبري مبني بر اينکه فردي تعداد زيادي انواع انگشتر نقره و سنگ هاي قيمتي مسروقه در منزل خود نگهداري مي کند ماموران آگاهي استان به محل مورد نظر اعزام شدند.

رئيس پليس آگاهي استان افزود: پس از کسب دستور از مقام قضايي استان منزل متهم مورد بازرسي قرار گرفت و بيش از 400 عدد انواع انگشتر نقره و سنگهاي قيمتي به ارزش تقريبي 200ميليون ريال، يک قبضه شمشير، 4 قبضه چاقوي کمري با قلاف، يک عدد کپسول هوا برش و قيچي آهن بر کشف شد.

به گفته قدمي ماموران در ادامه با بررسي پلاک خودروي متهم پي به تغيير شماره هاي آن برده که پس از انتقال نامبرده به اداره آگاهي ضمن اعتراف به دستکاري پلاک خودرو، از همدستي دو تن ديگر نيز پرده برداشت.

رئيس پليس آگاهي قم اضافه کرد: پس از دستگيري و بازرسي از منزل همدستان وي انگشترهاي نقره و سنگ هاي قيمتي به ارزش 500 ميليون ريال کشف و در نهايت متهمان با قرار قانوني مناسب روانه زندان شدند.

افزایش 20 درصدی تخلف سرعت غير مجاز خودرو در قم

رئيس پليس راه فرماندهي انتظامي استان قم گفت: در حال حاضر تمامي محورهاي مواصلاتي قم از ترافيک عادي و روان برخوردار است.

سرهنگ اردشير جمشيدي راد با مقايسه ايام نوروز 93 و 92، اظهار داشت: فوت شدگان در نوروز امسال نسبت به سال گذشته 19 درصد، مجروحين 9 درصد و در مجموع يک درصد کاهش داشته است.

وي در ادامه با اشاره به افزايش پنج درصدي توقيف خودروهاي پر مخاطره در نوروز امسال، افزود: طي اين مدت حدود 9 گواهينامه که نمره منفي آن‌ها به حد نصاب رسيده بود ضبط شد.

تخلف سرعت غير مجاز خودروها با 20 درصد افزايش جزء بيشترين نوع تخلفات رانندگي در محورهاي مواصلاتي قم طي اين ايام بوده که جمشيدي راد به آن اشاره کرد.

رئيس پليس راه فرماندهي انتظامي استان در ادامه اضافه کرد: در حال حاضر تمامي محورهاي مواصلاتي استان قم از ترافيک عادي و روان برخوردار است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠١-١٣٩٣, ١۶:۵٢

   

پر مبحث ترین ها