سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بازدید 160 هزار نفر از شهرک معارفی حرم حضرت معصومه(س)

در شهرک معارفی برنامه های دینی و معارفی در قالب بازی و سرگرمی با 43 غرفه برای گروه های سنی خردسال، کودک و نوجوان، جوان و بزرگسال برگزار شد و 24 هزار نفر نیز در مسابقات برنده شده و جایزه دریافت کردند.
مدیر رسانه و امور بین الملل آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: از ابتدای آغاز فعالیت شهرک معارفی در آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) 160 هزار نفر از آن بازدید کردند.

حجت الاسلام روح الله فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: شهرک معارفی با هدف تبیین معارف اهل بیت(ع) از 28 اسفند سال گذشته فعالیت خود را در آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) آغاز کرد و تا پایان طرح نوروزی 160 هزار نفر بازدید داشته اند.

وی با اشاره به پاسخ به سئوالات دینی و اعتقادی در این شهرک بیان داشت: در شهرک معارفی برنامه های دینی و معارفی در قالب بازی و سرگرمی با 43 غرفه برای گروه های سنی خردسال، کودک و نوجوان، جوان و بزرگسال برگزار شد و 24 هزار نفر نیز در مسابقات برنده شده و جایزه دریافت کردند.

مدیر رسانه و امور بین الملل آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) با اشاره به استقبال از برنامه‌های شهرک معارفی عنوان کرد: مسئولان فرهنگی از برنامه های شهرک معارفی استقبال کرده و خواهان برگزاری آن در استان‌های خود بودند.

برپایی 43 غرفه در شهرک معارفی

حجت الاسلام فاطمی نسب با اشاره به برپایی 43 غرفه در این شهرک، افزود: غرفه استخر توپ و تریبون غنچه‌ها‏، تشک پرنده، گردونه، دشمن شناسی، مار پله مذهبی، قرآن و عترت برای سنین چهار تا 10 سال در شهرک معارفی برنامه‌های خود را اجر ا کرد.

وی ابراز داشت: غرفه گردونه، گذرگاه، راه رسیدن، مشاوره اعتقادی و بازی رایانه‌ای، ریسمان ولایت، صخره نوردی و تریبون احکام نیز برای نوجوانان و جوانان فعالیت می‌کرد.

مدیر رسانه و امور بین الملل آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) تصریح کرد: غرفه پازل، جدول معارف، هزار توی قرآنی و مفهوم گیری فیلم‏، فاطمه بضعه الرسول، ایستگاه قرآن، رفاقت با شهدا، عرضه محصولات فرهنگی، دیده بان و استکبار ستیزی نیز در بخش بزرگسالان برنامه های خود را ارائه می‌داد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠١-١٣٩٣, ١۶:۵۵

   

پر مبحث ترین ها