سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم :

حفظ بیت‌المال، قانون‌گرایی و عدالت‌محوری مهم‌ترین رویکرد ادارات قم است

از مدیران استان انتظار می‌رود در اجرای طرح نظرسنجی که شامل 47 دستگاه اجرایی می‌شود و به مدت یک ماه از 25 فروردین تا 25 اردیبهشت اجرا می‌شود همکاری داشته باشند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم با بیان 10 رویکرد و وظیفه مهم ادارات استان قم، حفظ بیت‌المال، قانون‌گرایی و عدالت محوری را از مهم‌ترین این رویکرد‌ها ذکر کرد.

علی اکبر مرتضایی عصر یکشنبه در جلسه شورای اداری استان قم اظهار کرد: بر اساس سیاست‌های ابلاغی مقام مظم رهبری در خصوص تحول در نظام اداری در سال 93 برنامه‌هایی برای ادارات در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به نامگذاری سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی توسط مقام معظم رهبری گفت: امیدواریم به عنوان پیشقراولان دولت در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات مسئولان استان فعالیت‌ها را پیش ببریم.

وی تاکید کرد: بر اساس برش استانی برای هر دستگاهی وظایفی در نظر گرفته شده که در ذیل 10 وظیفه نظام اداری شامل حفظ بیت المال، قانون گرایی، رعایت ارزش‌های اسلامی، توجه به استحکام خانواده، عدالت محوری، توجه به مناطق محروم، شایسته سالاری و... است و امیدواریم در کنار همه مدیران بتوانیم به وظیفه‌ای که بر دوش ما گذاشته شده به بهترین شکل عمل کنیم.

مرتضایی اضافه کرد: از مدیران استان انتظار می‌رود در اجرای طرح نظرسنجی که شامل 47 دستگاه اجرایی می‌شود و به مدت یک ماه از 25 فروردین تا 25 اردیبهشت اجرا می‌شود همکاری داشته باشند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم همچنین از مدیران استان خواست در زمینه ارزیابی عملکرد سال 92 دستگاه‌ها و ادارات و تکمیل و ارسال فرم بانک اطلاعات مدیران همکاری داشته باشند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠١-١٣٩٣, ١١:٠٣

   

پر مبحث ترین ها