سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خانواده شهدای هسته ای در قم مورد تجلیل قرار گرفتند

در آستانه روز ملی فن آوری هسته ای، از خانواده شهدای هسته ای در حرم حضرت فاطمه معصومه (س) تجلیل به عمل آمد.
به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س)، رییس حوزه تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) درجمع خانواده شهدای هسته ای گفت: شهیدان هسته ای، از افتخارات جمهوری اسلامی ایران هستند که توانستند عظمت این کشور را به رخ جهانیان بکشانند.

حجت الاسلام ˈسیدعلی حسینی نژادˈ حرکت بزرگ شهیدان هسته ای را منجر به خودکفایی ایران اسلامی در علمی جدید در عرصه جهانی دانست و گفت: کاری که در عرصه انرژی هسته ای اتفاق افتاد، دشمنان را به وحشت انداخت.

وی ادامه داد: چراکه با داشتن این علم و فن آوری، ایران اسلامی می تواند الگویی برای کشورهایی باشد که تحت سلطه استکبار جهانی هستند.
وی خاطر نشان کرد: گرچه شهادت دانشمندان هسته ای داغی بر دل های ما گذاشت، ولی به برکت خون آنان، افتخارات زیادی برای ایران اسلامی بدست آمد.

حسینی نژاد با اشاره به استقامت خانواده شهدای هسته ای در ادامه دادن راه آنها، گفت: همانطور که حضرت زینب و فاطمه معصومه (س) در مسیر اسلام و دین پیام شهیدان و ظلم جنایتکاران با تبیین کردند، خانواده شهدا نیز با استقامت خود پیام اسلام ؛ دین و ظلم استکبار را به جهانیان رساندند.

در این مراسم که شب گذشته در حرم مطهر برگزار شد، از خانواده های شهیدان ˈ مسعود علی محمدی ˈ، ˈمجید شهریاری ˈ، ˈ فریدون عباس دوانی ˈ، ˈ داریوش رضایی نژاد ˈ و ˈ مصطفی احمدی روشن ˈ تجلیل به عمل آمد.
همچنین در ادامه این مراسم، خانواده شهدای هسته ای در مراسم غبارروبی ضریح مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها شرکت کردند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠١-١٣٩٣, ١٠:۵٢

   

پر مبحث ترین ها