سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مبنای کار شورای عالی استانها همفکری و مشورت با مجلس و دولت است

تحرک و تحولی در شوراها به وجود آمده که قابل رویت نیز هست و با گذشته نیز فرق دارد و ما به این بسنده نمی‌کنیم و آماده تلاش بیشتر هستیم.
رئیس شورای عالی استانها با بیان این که مبنای کارمان همفکری و مشورت با مجلس و دولت است گفت: تحرک و تحولی در شوراها به وجود آمده که قابل رویت نیز هست و با گذشته نیز فرق دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهندس مهدی چمران قبل از ظهر پنج شنبه در دیدار با آیت الله العظمی علوی گرگانی که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد؛ با بیان این که شورای عالی استان‌ها دومین پارلمان کشور است، اظهار داشت: مبنای کارمان همفکری و مشورت با مجلس و دولت است تا بتوانیم مشکلات شهر و روستاها را برطرف کنیم و به عنایت خداوند و دعای پاکان و نیکان نیاز داریم.

وی بیان داشت: تحرک و تحولی در شوراها به وجود آمده که قابل رویت نیز هست و با گذشته نیز فرق دارد و ما به این بسنده نمی‌کنیم و آماده تلاش بیشتر هستیم.
عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: چون فعالیت خود را با مشورت انجام می‌دهیم و در صرف هزینه دقت شده و به موفقیت هایی رسیده ایم و البته به این راضی نیستیم و تلاش خود را بیشتر می‌کنیم.

چمران تصریح کرد: آغاز دوره چهارم شورای عالی استان‌ها را در پیش داریم و نمایندگان مردم در شوراها و مدیریت‌های محلی شهرها و کشور فعالیت خود را شروع کرده‌اند.
وی با اشاره به سالروز شهادت صیاد شیرازی عنوان کرد: بنده با شهید صیاد شیرازی همرزم بوده و همکاری‌های خوبی در دفاع مقدس داشتم.

کار شورا طبق قانون شغل محسوب نمی‌شود
رئیس شورای عالی استانها با بیان این که کار شورا در قانون شغل محسوب نشده عنوان کرد: مبنای کار شوراها خدمتگذاری بی منت به مردم و کار بسیار سختی است.
وی افزود: شوراها مشکلات شهر و روستاها را رفع می‌کنند و شهردار را انتخاب کرده و بر کار شهر نظارت دارند و با برگرفتن از احکام و قوانین اسلامی گرفتاری‌های مردم را می‌توانند رفع کنند.
چمران بیان کرد: امید است که بتوانیم با عنایت خداوند در رسیدگی به مشکلات مردم کوشا باشیم و رضایت خداوند و مردم در همین خواهد بود.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠١-١٣٩٣, ١٣:۴۶

   

پر مبحث ترین ها