سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم خبر داد:

ساخت فیلم داستانی روز بی‌پایان در قم

معاونت اجتماعی استان با هدف آگاهی بیشتر شهروندان و پیشگیری از وقوع چنین حوادثی با ساخت تولیدات هنری و تصویری گام مثبتی دراین زمینه برداشته است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم از ساخت فیلم داستانی روزبی پایان به تهیه کنندگی این معاونت با موضوع رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در استان قم خبر داد.

سرهنگ احمد صادقی با اعلام این خبر اظهار داشت: سوانح و حوادث رانندگی عواقب جبران ناپذیری برای خانواده‌ها رقم زده که بعضی موارد باعث بی‌سرپرستی خانواده‌ها شده است.

وی بی‌توجهی و عدم رعایت قانون را از سوی رانندگان، از دلایل وقوع این حوادث تلخ عنوان کرد و افزود: معاونت اجتماعی استان با هدف آگاهی بیشتر شهروندان و پیشگیری از وقوع چنین حوادثی با ساخت تولیدات هنری و تصویری گام مثبتی دراین زمینه برداشته است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم با اشاره به ساخت فیلم داستانی روز بی‌پایان گفت: پس از فیلم‌های کوتاه عبرت، گدای میلیونر، رویای شیرین، قول پدر، این فیلم آموزشی نیز با محوریت پیشگیری از معضلات اجتماعی و تخلف از قوانین راهنمایی و رانندگی از صداو سیمای مرکز قم پخش خواهد شد.

گفتنی است فیلم روز بی‌پایان به کارگردانی محسن علیپور نویسندگی مهدی مرادی جمکرانی و مدیر تولید علی دزفولی و ایفای نقش بازیگرانی چون امیر نظری، حسین ختوان، مریم یزدانی، آیداطباطبایی آرش طباطبایی، اردلان نوبخت، ابوالفضل نبی لو، مهدی مرادی برای پخش ازشبکه استانی آماده شده است.
telegram 19dey.com

تگها: ساخت فیلم داستانی روز بی‌پایان, قم

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠١-١٣٩٣, ١٧:١٢

   

پر مبحث ترین ها