سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سرهنگ قدمی خبر داد:

عاملان اصلی درگیری منجر به قتل در بیمارستان شهید بهشتی قم دستگیر شدند

حدود ساعت 20 دقیقه بامداد دهم فروردین 93 پنج نفر از یک طرف دعوا و دو دقیقه بعد طرف دیگر دعوا که مجروح شده بودند، جهت مداوا به بیمارستان شهید بهشتی مراجعه می‌کنند و به محض دیدن همدیگر مجددا با یکدیگر درگیر می‌شوند.متاسفانه در این درگیری یکی از طرفین دعوا، طرف دیگر را با ضربات چاقو از ناحیه گردن و سر مورد اصابت قرار می‌دهد.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم از دستگیری عوامل اصلی درگیری منجر به قتل در بیمارستان شهید بهشتی قم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ مهدی قدمی گفت: در حدود ساعت 22 و 30 دقیقه روز شنبه نهم فروردین 93 یک فقره درگیری در محله شادقلی خان قم به وقوع می‌پیوندد که در این درگیری سه نفر از طرفین دعوا مصدوم می‌شوند.

وی ادامه داد: علت وقوع درگیری، اختلافات قبلی فی ما بین طرفین بوده است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم اضافه کرد: حدود ساعت 20 دقیقه بامداد دهم فروردین 93 پنج نفر از یک طرف دعوا و دو دقیقه بعد طرف دیگر دعوا که مجروح شده بودند، جهت مداوا به بیمارستان شهید بهشتی مراجعه می‌کنند و به محض دیدن همدیگر مجددا با یکدیگر درگیر می‌شوند.

وی افزود: متاسفانه در این درگیری یکی از طرفین دعوا، طرف دیگر را با ضربات چاقو از ناحیه گردن و سر مورد اصابت قرار می‌دهد.

قدمی تصریح کرد: مصدوم به اتاق عمل منتقل ولی به علت شدت جراحات وارده و با وجود انجام اقدامات پزشکی در اتاق عمل جان می‌سپارد.

وی تأکید کرد: بلافاصله پس از اطلاع نیروی انتظامی و دستگاه قضایی از وقوع این حادثه و پس از بازبینی تصاویر ضبط شده از صحنه درگیری با توجه به بازتاب و تبعات این حادثه در جامعه، شناسایی و دستگیری عوامل اصلی این درگیری بصورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی و دستگاه قضایی استان قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان قم افزود: با انجام تحقیقات گسترده و گسترش اقدامات اطلاعاتی با بسیج تمام توان و با تلاش‌های شبانه روزی پلیس آْگاهی و سایر رده‌های انتظامی، هویت طرفین دعوا، علت درگیری، ‌سوابق طرفین و... مشخص و نهایتا عوامل اصلی شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ قدمی در پایان از تلاش‌ها و پیگیری‌های دادستان قم تقدیر کرد.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠١-١٣٩٣, ٠٩:۴۴

   

پر مبحث ترین ها