سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرکل استاندارد قم:

استانداردسازی شهربازی‌های قم بدون مسامحه دنبال می‌شود

در راستای استانداردسازی تجهیزات شهربازی‌های‌ استان، 6 وسیله بازی شامل دستگاه گیم (چهار عدد)، تکان دهنده و سینمای چند بعدی از تجهیزات مستقر در شهربازی رنگین‌کمان قم مجوز بهره‌برداری استاندارد دریافت کردند.
مدیرکل استاندارد قم از اهتمام این اداره کل به استانداردسازی شهربازی‌های استان خبر داد و گفت: 6 وسیله بازی مستقر در شهربازی رنگین‌کمان قم موفق به اخذ مجوز بهره‌برداری استاندارد شدند.

به گزارش فارس، محمدرضا واعظی‌پور گفت: در راستای استانداردسازی تجهیزات شهربازی‌های‌ استان، 6 وسیله بازی شامل دستگاه گیم (چهار عدد)، تکان دهنده و سینمای چند بعدی از تجهیزات مستقر در شهربازی رنگین‌کمان قم مجوز بهره‌برداری استاندارد دریافت کردند.

وی ادامه داد: این مجوز تا هشتم اسفند‌ماه 93 معتبر بوده و بهره‌بردار مکلف است در فواصل زمانی تعیین شده (روزانه، هفتگی، ماهانه، 6 ماهه و سالیانه) نسبت به کنترل تجهیزات اقدام کرده و قبل از پایان مهلت اعتبار نیز نسبت به انجام فرآیند تمدید مجوز استاندارد اقدام کند.

مدیرکل استاندارد قم به تعیین تکلیف تمام تجهیزات شهربازی‌های استان قم از حیث استاندارد بودن اشاره کرد و به شهروندان اطمینان خاطر داد استانداردسازی تجهیزات شهربازی و پارک‌ها با قوت و قدرت ادامه خواهد یافت و هیچ‌گونه مسامحه‌ای در این کار صورت نخواهد پذیرفت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠١-١٣٩٣, ١٠:٢٠

   

پر مبحث ترین ها