سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دلبری: پروژه‌های شهری قم متوقف نخواهد شد

بروز شده : ٩-٠٢-١٣٩٣, ١٧:۴۵    نسخه چاپی    
وی عنوان کرد: در اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی در قم و همچنین طرح‌های تعریض و توسعه‌ای، مشکل اصلی ما که با آن مواجه هستیم تملک املاک و نیز تاسیسات شرکت‌های حفار است.
شهردار قم با بیان اینکه پروژه‌های شهری در قم متوقف نخواهد شد، گفت: امسال که به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده در تحقق شعار سال با تکیه بر مدیریت جهادی عمل خواهیم کرد.

محمد دلبری، شامگاه دوشنبه در مراسم افتتاح مجموعه بزرگ فرهنگی، ورزشی و تفریحی بوستان جوان قم، که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد در سخنانی اظهار داشت: شهرداری و شورای اسلامی شهر قم عزمی جدی در راستای توسعه فضاهای سبز و حفظ و حراست از باغات قم دارند که تا کنون نسبت به تملک ۱۴ باغ و همچنین احداث بوستان‌های محلی اقدام شده است.

وی ابراز داشت: در سال‌های اخیر بوستان‌های شهری با ۵۸ مورد افزایش به تعداد ۲۳۸ بوستان رسیده و سرانه فضای سبز نیز از ۱۴ متر مربع به ۱۶ متر مربع افزایش یافته است.

شهردار قم گفت: مدیریت شهری در قم در راستای خدمتگزاری به مردم شریف قم و همچنین زائران حرم حضرت معصومه(س)، تلاش و همت خود را به کار بسته است و امروز نیز در آستانه حلول ماه رحب شاهد افتتاح بوستان فرهنگی، ورزشی و تفریحی جوان می‌باشیم که شهروندان مناطق ۶ و ۲ که از مناطق کم برخوردار به شمار می‌روند می‌توانند از آن استفاده کنند.

وی با بیان اینکه احداث بوستان جوان ماحصل تلاش شبانه روزی همکاران ما در شهرداری است، افزود: در حال حاضر فاز نخست این بوستان آماده بهره برداری بوده که امکاناتی همانند دریاچه مصنوعی و پیست دوچرخه سواری را در خود جای داده است که فضایی مطلوب و دلنشین را برای شهروندان فراهم می‌کند.

شهردار قم تصریح کرد: پروژه‌های شهری در قم متوقف نخواهد شد و امسال که به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده در تحقق شعار سال با تکیه بر مدیریت جهادی عمل خواهیم کرد.

وی عنوان کرد: در اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی در قم و همچنین طرح‌های تعریض و توسعه‌ای، مشکل اصلی ما که با آن مواجه هستیم تملک املاک و نیز تاسیسات شرکت‌های حفار است.

شهردار قم ضمن تقدیر از همکاری مجموعه استانداری قم و همچنین دستگاه‌های اجرایی با شهرداری قم اظهار داشت: دادستانی و دادگستری نیز مصصم است تا مانع زیاده خواهی‌هایی که در راستای اجرای پروژه‌های شهری که به حق قانونی خود قانع نیستند شود.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠٢-١٣٩٣, ١٧:۴۵

   

پر مبحث ترین ها