سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حاشیه‌های همایش روز ملی شوراها/

شهردار قم شاعر شد

شعر خوانی شهردار قم مورد استقبال مدعوان قرار گرفت و دست‌مایه طنز سخنرانان بعدی شد. پس از این شعرخوانی مجری برنامه از پخش کلیپی دوباره خبر داد که این موضوع موجب عصبانیت رئیس شورای شهر شد.
شهردار قم در مراسم روز ملی شوراها شعر تازه خود درباره شهر قم را برای حضار قرائت کرد.

همایش روز ملی شوراها که سه شنبه شب با حضور استاندار قم، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، شهردار، اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری در مرکز تجمعات شهرداری قم برگزار شد حاشیه‌هایی هم داشت.

در این مراسم که علاوه بر نمایندگان شوراها، معاونان و مدیران شهرداری قم نیز شرکت داشتند، در ابتدای برنامه کلیپی از فعالیت‌های نوروزی شهرداری پخش شد.

شهردار قم که ابتدا تمایل چندانی به صحبت نداشت پیش از همه به روی سن رفت و بیش از دیگران صحبت کرد. وی که سر ذوق هم آمده بود در انتهای سخنانش شعری که تازه سروده بود را قرائت کرد:

قم تجلی وفاق و عزت است / مملو از ایمان و عشق و عترت است
دارد اینجا عطر بوی کاظمین / بوی جنت دارد و بوی حسین
بوی عطر یاس دارد شهر قم / بانوی احساس دارد شهر قم
گرچه قبر فاطمه مخفی بود / قبر معصومه بهشت جان بود
عالمی زنده بود از یک دمش / شد گلستان شهر از مقدمش
آری زین شهر رحمت یاد باد / شهر قم آباد باد آباد باد

شعر خوانی شهردار قم مورد استقبال مدعوان قرار گرفت و دست‌مایه طنز سخنرانان بعدی شد. پس از این شعرخوانی مجری برنامه از پخش کلیپی دوباره خبر داد که این موضوع موجب عصبانیت رئیس شورای شهر شد.

علی اصغر ابوالحسنی، رئیس شورای استان قم سخنران بعدی این مراسم بود که به ابراز رضایت‌ها از عملکرد مدیریت شهری اشاره کرد و افزود: اینکه مدام خودمان بگوییم کارهای خوبی انجام شده کافی نیست باید هر چند وقت یک بار نظرسنجی داشته باشیم تا ببینیم مردم واقعاً چقدر از ما رضایت دارند.

رئیس شورای اسلامی شهر قم دیگر سخنران مراسم بود که پس از پخش کلیپ دوم صحبت کرد. وی گلایه کرد که بنا بود یک کلیپ پخش شود و عملکرد شورای شهر در نوروز امسال نیز در آن گنجانده شود اما تمام این دو کلیپ به برنامه‌های شهرداری اختصاص داشت.

آتش زر با اشاره به اینکه هر کس سنی دارد گفت: من 16 ساله شدم چرا که 16 سال است در شورای شهر خدمت می‌کنم.

حجت‌الاسلام محمدصادق صالحی منش، استاندار قم سخنران بعدی مراسم بود که در ابتدای سخنانش با لبخند از شاعر بودن شهردار قم سخن گفت.

وی از شهرداری و شورا خواست بروکراسی اداری را در کارهای خود کم کنند.

در این مراسم از اعضای شورای اسلامی شهر قم و فعالان ستاد تسهیلات نوروزی در شهرداری تجلیل شد. اعضای شورای شهر همچنین از شهردار قم به خاطر خدماتش با اهدای هدیه و لوحی تقدیر کردند.

اعضای شورای استان و شهرستان‌های قم مهجوران این مراسم بودند که کسی از آنها یاد نکرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٢-١٣٩٣, ١٢:١٨

   

پر مبحث ترین ها