سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندار قم: روابط عمومي‌ها زمينه‌هاي تعامل دولت با مراجع تقلید را تسهيل كنند

استاندار قم رصد دقيق اخبار رسانه‌ها و تجزيه و تحليل درست مسائل را از رسالت‌هاي خطير روابط عمومي‌ها برشمرد و تصريح كرد: روابط عمومي‌ها به عنوان پل ارتباطي، زمينه تعامل و ارتباط مردم با مسئولان را فراهم مي‌كنند.
استاندار قم با اشاره به رابطه حسنه دولت و مراجع تقلید خواستار تسهيل و تقويت اين مهم از سوي روابط عمومي‌هاي استان شد.

حجت‌الاسلام والمسلمين محمد صادق صالحي منش صبح دوشنبه در بازديد از اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري قم با تاكيد بر نقش حساس و مهم اين اداره كل در تبيين اهداف سازمان اظهار كرد: روابط عمومي‌ها آئينه تمام نماي سازمان‌ها هستند.

وي جايگاه ويژه قم در زمينه اطلاع رساني را مورد توجه قرار داد و با بيان اينكه اخبار انعكاسي از قم در سطوح ملي و بين المللي تأثيرگذار است، تصريح كرد: كار روابط عمومي در استان قم از حساسيت ويژه‌اي برخوردار است و بايد ويژه تر از ساير استانها باشد.

نماينده عالي دولت در استان با اشاره به ديدار مسئولان ارشد نظام با مراجع عظام تقليد، تعامل دولت با علما و بزرگان ديني را در بهترين شرايط عنوان و اضافه كرد: روابط عمومي‌هاي استان نقش بسيار بارزي در تبيين عملكرد دولت و تسهيل و تقويت زمينه‌هاي تعامل دولت با مراجع و مجموعه نظام دارند.

استاندار قم رصد دقيق اخبار رسانه‌ها و تجزيه و تحليل درست مسائل را از رسالت‌هاي خطير روابط عمومي‌ها برشمرد و تصريح كرد: روابط عمومي‌ها به عنوان پل ارتباطي، زمينه تعامل و ارتباط مردم با مسئولان را فراهم مي‌كنند.

وي همچنين نقش روابط عمومي‌ها در پيشبرد اهداف متعالي استان را يادآور شد و گفت: روابط عمومي‌هاي استان مي‌توانند با انجام درست وظايف و پيگيري و انعكاس صحيح فعاليت‌ها و اقدامات به تحقق اين اهداف كمك كنند.

حجت‌الاسلام صالحي منش در ادامه با تاكيد بر اهميت فعاليت‌هاي رسانه‌اي روابط عمومي‌ها، مخاطبين اخبار استانداري را خاص عنوان كرد و گفت: علما و ‌مراجع معظم به صورت جدي اخبار استان را پيگيري مي‌كنند.

استاندار قم همچنين با اشاره به قرار گرفتن روابط عمومي استانداري قم در جايگاه استان‌هاي برتر كشور در زمينه خبر و اطلاع رساني، از مديريت و كاركنان اين مجموعه تقدير و تشكر كرد و گفت: بايد با كار و تلاش بيشتر اين رتبه بهبود و ارتقاء يابد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠٢-١٣٩٣, ١٨:۵٣

   

پر مبحث ترین ها