سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

لطفعلی خانی:

امکانات رفاهی در روستای طایقان در حد مطلوب نیست

دهیار روستای طایقان با اشاره به وضعیت بیکاری در این روستا بیان کرد: افراد با مراجعه به مسئولان برای احداث کارگاه در این روستا و ایجاد اشتغال برای جوانان با جوابی جز اینکه کارگاه را در شهرک شکوهیه قم احداث کنید روبرو نمی‌شوند.
دهیار روستای طایقان بیکاری، نبود فضای سبز، نبود درمانگاه و... در این روستا را مهمترین مشکل طایقان عنوان کرد.

مهدی لطفعلی خانی که فقط دو روز است از مسئولیت او در روستای طایقان می گذرد با اشاره به مشکلات این روستا اظهار کرد: به دلیل نزدیک بودن روستای طایقان به شهر و موقعیت مهاجرپذیری، امکانات رفاهی دراین روستا در حد مطلوب نیست.

وی سرانه فضای سبز برای هر نفر در این روستا را صفر دانست و گفت: قرار است در آینده بوستانی 6 هزار هکتاری احداث شود که در حال حاضر اجرای این طرح در حال واگذاری زمین است.
دهیار روستای طایقان به وضعیت خانه بهداشت روستای طایقان اشاره کرد و گفت: تزریقات مهمترین خدمات خانه بهداشت این روستا است که بعد از ساعت اداری تعطیل می‌شود.
لطفعلی خانی یادآورشد: پزشک برای ویزیت افراد مسن هفته‌ای یک روز از روستای قلعه چم از ساعت 11 تا 1 به طایقان می‌آید.
وی در ادامه با اشاره به لزوم احداث درمانگاه در این روستا افزود: 2 هزار نفر جمعیت ساکن در این روستا، مسئولان را متعهد می‌کند درمانگاه مجهزی را احداث کنند.

به گزارش مهر، دهیار روستای طایقان با اشاره به وضعیت بیکاری در این روستا بیان کرد: افراد با مراجعه به مسئولان برای احداث کارگاه در این روستا و ایجاد اشتغال برای جوانان با جوابی جز اینکه کارگاه را در شهرک شکوهیه قم احداث کنید روبرو نمی‌شوند.

لطفعلی خانی با بیان اینکه شرایط برای ایجاد اشتغال زایی در این روستا فراهم نیست، افزود: فقط 10 جوان طایقانی در 3 کارگاه (سرکه سازی ، موادشوینده و رب گوجه) احداث شده در این روستا مشغول کار هستند و مابقی نیروها از شهر قم استخدام شده اند.

وی خاطرنشان کرد: بیشتر کوچه های این روستا آسفالت نشده است و مسئولان مربوطه وعده داده اند تا یکی، دو ماه آینده مشکل را حل کنند.
دهیار روستای طایقان از وجود سگ‌های ولگرد در روستای طایقان خبر داد و گفت: در روستا خدیجه خاتون یک نفر به دلیل وجود سگ‌های ولگرد به بیماری هاری دچار شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٢-١٣٩٣, ٢٠:۴٣

   

پر مبحث ترین ها