سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جهان بینی خبر داد:

مجموعه ورزشي پيامبر اعظم (ص) در قم احداث مي‌شود

پروژه بزرگ مجموعه ورزشي پيامبر اعظم (ص) يکي از منحصر به فردترين طرح هايي است که در بخش عمراني ورزشي در قم اجرا مي شود و شامل امکانات مختلفي از جمله سالن چند منظوره، استخر و فضاي تفريحي است.
مدير کل ورزش و جوانان استان قم از آغاز عملیات احداث مجموعه بزرگ ورزشي پيامبر اعظم (ص) در آینده ای نزدیک خبر داد.

عباس جهان بيني در گفتگو با مهر با بیان اینکه در سال جاری نیز به دنبال رشد و توسعه فضاهای ورزشی قم هستیم، اظهار داشت: تملک زمين براي احداث اين طرح بزرگ ورزشي با همکاري استانداري قم صورت گرفته است و عمليات احداث اين طرح به زودي آغاز مي شود.

وي ادامه داد: پروژه بزرگ مجموعه ورزشي پيامبر اعظم (ص) يکي از منحصر به فردترين طرح هايي است که در بخش عمراني ورزشي در قم اجرا مي شود و شامل امکانات مختلفي از جمله سالن چند منظوره، استخر و فضاي تفريحي است.

مدير کل ورزش و جوانان اسان قم بیان کرد: اين طرح جنب امامزاده سيدعلي (ع) واقع شده و عمليات احداث آن را همزمان با جشن هاي پر خير و برکت ماه مبارک رجب در مراسمي ويژه با حضور مسئولان استان قم آغاز خواهيم کرد.

وی در ادامه با مروری بر فعالیت های فرهنگی صورت گرفته و همچنین بخش جوانان عنوان داشت: در حوزه فرهنگی هنوز جای کار بیشتری داریم اما در حوزه جوانان با وجود اینکه چیزی نزدیک به 20 نفر نیروی متخصص در این بخش نیاز است اما کارهای خوبی صورت گرفته است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم بیان کرد: در سال 1393 نیز کارهای بسیار مهمی پیش رو داریم، قطعا اگر در مواجهه با مشکلات و محدودیت ها در کنار هم و پشتیبان یکدیگر باشیم می توانیم به اهداف پیش بینی شده برای اداره کل دست یابیم.

وی با تاکید بر اینکه تمام کارکنان ورزش و جوانان در راستای تحقق شعار سال 93 مشارکت جدی داشته باشند، عنوان کرد: یکی از معانی شعار امسال این است که بهره وری بالاتر برود، ضمن اینکه کار کردن از روی عشق، علاقه و دلسوزی و مجاهدت در اجرای امور می تواند بسیاری از خلاءها را پر کند.

جهان بینی تصریح کرد: ما در مقابل مسئولیتی که بر عهده گرفته ایم وظایفی داریم که در راستای اجرای صحیح آنها باید رضایت خداوند متعال وجدان درونی خود را در نظر بگیریم، از ارباب رجوع استقبال خوبی داشته باشیم و امور محوله را به بهترین شکل انجام بدهیم.

وی تصریح کرد: قطعا نیل به اهداف زمانی محقق می شود که در کارها برنامه ریزی و سازماندهی قوی داشته باشیم، ضمن اینکه اگر کار برای افراد ارزشمند و مقدس شود کار جهادی صورت گرفته و می توان به تمام آنچه که مورد انتظار است دست یافت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٢-١٣٩٣, ١۵:۵۵

   

پر مبحث ترین ها