سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندار قم خواستار شد:

استفاده از ظرفیت عظیم مردمی در برگزاری باشکوه جشن نیمه شعبان در قم

اگر مسئولان استان بتوانند ظرفیت‌های عظیم مردمی را ساماندهی کنند، مراسم نیمه شعبان را نیز به بهترین وجه ممکن برگزار می‌کنیم.
استاندار قم ‌خواستار استفاده از ظرفیت عظیم مردمی در برگزاری باشکوه جشن نیمه شعبان شد.

حجت الاسلام محمد صادق صالحی منش در جلسه هماهنگی ستاد تسهیلان زائرین استان قم که به منظور آماده سازی شهر مقدس قم جهت برگزاری جشن‌های نیمه شعبان و در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، خواستار تلاش در جهت برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم جشن نیمه شعبان در قم شد.

استاندار قم با بیان اینکه به همت دستگاه‌های اجرایی و کمک مردم عید نوروز امسال قم با کمترین مشکلات برگزار شد، ‌تصریح کرد: اگر مسئولان استان بتوانند ظرفیت‌های عظیم مردمی را ساماندهی کنند، مراسم نیمه شعبان را نیز به بهترین وجه ممکن برگزار می‌کنیم.

وی تأمین خدمات رفاهی زائرین مسجد مقدس جمکران در مراسم نیمه شعبان را یک اولویت مهم عنوان کرد و افزود: با بسیج امکانات و بهره گیری از توان همه دستگاه‌های باید شاهد برگزاری جشن در خورشان قم و حضرت ولیعصر(عج) باشیم.

مقام عالی دولت در استان همچنین برگزاری جلسات شورای هماهنگی ترافیک و دیگر مباحث ضروری طی روزهای آینده را از برنامه‌های اصلی دستگاه‌های دست اندرکار برشمرد و اضافه کرد: باید زمینه ترافیک روان در مسیرهای منتهی به مسجد مقدس جمکران فراهم شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٢-١٣٩٣, ١۴:٢٢

   

پر مبحث ترین ها