سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کیفی‌سازی طرح اوقات فراغت تبلیغات اسلامی قم مورد توجه است

وی خواستار تشکیل اتاق فکر دائمی با حضور صاحبنظران برای بررسی طرح اوقات فراغت شد و اظهار کرد: طرح‌های اوقات فراغت باید در طول سال استمرار داشته باشد تا اثربخش و ماندگار شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: امسال به کیفی‌سازی طرح اوقات فراغت بوستان معرفت و هسته‌های فرهنگی جوان توجه جدی می‌شود.

حجت‌الاسلام عباس اسکندری صبح یکشنبه در جلسه اوقات فراغت اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم با تبریک فرارسیدن اعیاد شعبانیه، دو ماه رجب المرجب و شعبان المعظم را دروازه ورودی به ماه مبارک رمضان دانست که باید با تمسک به سیره و سنت و با استفاده از دعاها و ذکرهای وارده در این ماه‌های شریف خود را آماده درک میهانی الهی کرد.

وی گفت: این مهم امکان پذیر نمی‌شود مگر با توجه و رعایت محورهای مهمی همچون ریزش و رویش، یعنی پاکسازی درون از گناه و جایگزین کردن فضائل اخلاقی و الهی به جای آن. لازمه این کار بازنگری عمیق از درون است و با استغفار و انابه، دستیابی به معنویت و رشد دادن فضائل در درون تسهیل می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم در بخش دیگری از سخنان خود به اجرایی شدن طرح اوقات فراغت در قالب بوستان معرفت و هسته فرهنگی جوان اشاره کرد و گفت: اثربخشی طرح‌های اوقات فراغت به اجرایی کردن برنامه‌های ابتکاری همراه با کار کارشناسی است.

حجت‌الاسلام اسکندری تاکید کرد: باید به تناسب هر سال، طرح‌های اوقات فراغت را با شیوه نوین طراحی و اجرا کرد.

وی خواستار تشکیل اتاق فکر دائمی با حضور صاحبنظران برای بررسی طرح اوقات فراغت شد و اظهار کرد: طرح‌های اوقات فراغت باید در طول سال استمرار داشته باشد تا اثربخش و ماندگار شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم استفاده از ظرفیت مبلغان و استادان برجسته در طرح اوقات فراغت تبلیغات اسلامی قم را یکی از مزیت‌های این طرح عنوان کرد و گفت: امسال تلاش می‌شود به کیفی‌سازی برنامه‌های اوقات فراغت توجه جدی صورت گیرد.

حجت‌الاسلام اسکندری تاکید کرد: در اجرای طرح اوقات فراغت توجه به استفاده از ظرفیت‌های خیرین و مردم مورد تاکید است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠٣-١٣٩٣, ١٠:٢۵

   

پر مبحث ترین ها