سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بارش باران طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه در قم

امروز هوا ابری و در اوایل شب همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید خواهد بود و سرعت وزش باد تا 65 کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.
رئیس اداره تحقیقات و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان قم از بارش باران در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در این استان خبر داد.

محمدرضا قاضی در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: روز گذشته حداکثر سرعت وزش باد به 85 کیلومتر بر ساعت رسید که نشان دهنده شدت وزش باد در روز گذشته بوده است و بیشترین سرعت وزش باد نیز در کوشک نصرت با سرعت بیش از 100 کیلومتر بر ساعت بوده است.

وی ادامه داد: روز گذشته جهت وزش باد غربی بود که زمان وزش شدید باد نیز کمتر از یک ساعت به طول انجامید.

رئیس اداره تحقیقات و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان قم گفت: روز گذشته دمای هوا حداکثر 38 درجه و حداقل 15 درجه بود و میزان بارش باران نیز در شهر قم سه و نیم میلی متر، سلفچگان 2 و هفت دهم میلی متر و کهک 2 و 6 دهم میلی متر بوده است.

وی عنوان کرد: امروز هوا ابری و در اوایل شب همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید خواهد بود و سرعت وزش باد تا 65 کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.

قاضی بیان کرد: چهارشنبه بعد از ظهر هوا همراه با افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید خواهد بود و سرعت وزش باد نیز به 80 کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.

وی گفت: در روز پنجشنبه آسمان صاف و از سرعت وزش باد کاسته می شود و در روز جمعه نیز هوا صاف و آرام پیش بینی می‌شود.

رئیس اداره تحقیقات و پیش بینی اداره کل هواشناسی قم عنوان کرد: امروز حداکثر دما 35 درجه و حداقل دما 15 درجه، چهارشنبه حداکثر دما 37 درجه و حداقل دما 14 درجه و پنجشنبه حداکثر دما 34 درجه و حداقل دما 14 درجه خواهد بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٣-١٣٩٣, ١٢:٣۵

   

پر مبحث ترین ها