سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قمی ها این هفته دمای 40 درجه ای را تجربه می کنند

فردا رگبار باران بیش از امروز پیش‌بینی شده است و به همین دلیل دمای هوا نسبت به امروز کاهش خواهد داشت اما بجز فردا به طور کلی دمای هوا در این هفته با افزایش روبه‌رو است.
مدیرکل هواشناسی استان قم از افزایش دما طی روزهای آینده در استان قم خبر داد و گفت: دما در این هفته به مرز 40 درجه سانتیگراد خواهد رسید.

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با فارس، از افزایش دما طی روزهای آینده در استان قم خبر داد و گفت: از اواسط هفته جاری شهروندان قمی با افزایش دمای محسوسی روبه‌رو خواهند بود.
وی با اشاره به اینکه دما در این هفته به مرز 40 درجه سانتیگراد خواهد رسید،‌ اظهار کرد: کمینه و بیشینه دمای امروز استان قم به ترتیب 17 و 39 درجه سانتیگراد است.

مدیرکل هواشناسی استان قم برای امروز بعد از ظهر افزایش ابر، ‌وزش باد نسبتا شدید و بارش رگبار باران پیش‌بینی و خاطرنشان‌ کرد: با توجه به نقشه‌های هواشناسی امروز وزش باد تا 70 کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.
وی در ادامه بیان کرد: فردا رگبار باران بیش از امروز پیش‌بینی شده است و به همین دلیل دمای هوا نسبت به امروز کاهش خواهد داشت اما بجز فردا به طور کلی دمای هوا در این هفته با افزایش روبه‌رو است.

قاضی حداقل و حداکثر رطوبت نسبی شهر قم در هفته گذشته را به ترتیب 12 و 52 درصد اعلام کرد و گفت: میزان بارش در هفته گذشته برای ایستگاه باران‌سنجی قم 3.5 میلی‌متر،‌ برای ایستگاه باران‌سنجی کهک 2.2 و برای ایستگاه باران‌سنجی سلفچگان 2.6 ثبت شده بود.
وی اظهار کرد: بیشترین سرعت وزش باد در هفته گذشته با 104 کیلومتر در ساعت برای کوشک نصرت در استان قم ثبت شد که همان روز وزش باد برای شهر قم 86 کیلومتر در ساعت بوده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٣-١٣٩٣, ٢٣:٣٣

   

پر مبحث ترین ها