سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بانوی ورزشکار قمي قهرمان بولینگ کشور شد

در این پیکارها که انتخابی تیم ملی بولینگ اعزامی کشورمان به رقابت های جهانی سال 2014 نیز محسوب می شد و به میزبانی هیئت بیماران خاص، پیوند اعضاء و ناشنوایان استان خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار شد، خانم ثریا پارس لاری از قم بر سکوی نخست ایستاد و به مقام قهرمانی دست یافت.
بانوی ورزشکار استان قم موفق به کسب مقام نخست و عنوان قهرمانی پیکارهای بولینگ قهرمانی بیماران خاص و پیوند اعضاء کشور شد.

یکی از بانوان، موفق برجسته و شاخص عضو هیئت ورزش های بیماران خاص، پیوند اعضاء و ناشنوایان استان قم که در سال های اخیر همواره در میادین مختلف ورزشی درخشیده خانم ثریا پارس لاری است.

این بانوی نامدار ورزش قم سابقه کسب چندین مدال از حضور موفق خود در پیکارهای ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضاء قهرمانی جهان را دارد و در بین قهرمانانی که نامشان در زمره افتخارآفرینان ورزش بیماران خاص، پیوند اعضاء و ناشنوایان قرار دارد، جایگاه ویژه ای برای خود دست و پا کرده است.

ثریا پارس لاری که سابقه کسب چهار مدال از مسابقات جهانی ورزش های پیوند اعضاء در سال 2011 و کسب دو مدال از پیکارهای جهانی سال 2013 در کشور آفریقای جنوبی را در ویترین افتخارات خود دارد اکنون در آستانه اعزام به یک میدان بزرگ برون مرزی دیگر است.

پارس لاری که بدون حامی و پشتیبان و در بسیاری از مواقع بدون حمایت معنوی و برخورداری از امکانات اولیه و مربی تخصصی در ورزش قهرمانی فعالیت می کند، در جدیدترین موفقیت خود توانسته در رقابت های بولینگ قهرمانی بانوان کشور به مقام قهرمانی دست یابد.

این بانوی موفق ورزش قم که در رشته های بدمینتون، دو و میدانی، پرتاب دیسک در دوره های قبلی مسابقات جهانی ورزش های پیوند اعضاء موفق به کسب مدال های رنگارنگ شده، اخیرا فعالیت در یک رشته جدید دیگر به نام بولینگ را آغاز کرده است.

پارس لاری بر اساس برنامه ریزی انجام شده از سوی فدراسیون بیماران خاص، پیوند اعضاء و ناشنوایان کشورمان برای برگزاری رقابت های بولینگ قهرمانی کشور راهی شهر میزبان این رقابت ها یعنی مشهد مقدس شد و در تلاش برای کسب یک افتخار دیگر، موفق ظاهر شد.

در این پیکارها که انتخابی تیم ملی بولینگ اعزامی کشورمان به رقابت های جهانی سال 2014 نیز محسوب می شد و به میزبانی هیئت بیماران خاص، پیوند اعضاء و ناشنوایان استان خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار شد، خانم ثریا پارس لاری از قم بر سکوی نخست ایستاد و به مقام قهرمانی دست یافت.

در این پیکارها پارس لاری بالاتر از دو رقیب مشهدی خود در جایگاه نخست قرار گرفت و بدین ترتیب به عنوان اولین و اصلی ترین گزینه برای همراهی تیم ملی بولینگ بانوان کشورمان در مسابقات جهانی مطرح شد، رقابت هایی که قرار است کمتر از سه ماه دیگر به انجام برسد.

میزبان برگزاری رقابت های ورزشی بولینگ بیماران خاص و پیوند اعضاء کشور نیز مشخص شده و این رقابت ها قرار است شهریور ماه سال جاری در کشور ترکیه به انجام برسد و خانم ثریا پارس لاری نیز به عنوان نماینده قم و کشورمان راهی این مسابقات می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٣-١٣٩٣, ١٣:١٢

   

پر مبحث ترین ها