سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حضور 100 فروشگاه قم در طرح ضیافت ماه رمضان

بروز شده : ٣-٠۴-١٣٩٣, ٠٠:٢٨    نسخه چاپی    
در ماه رمضان مرغ به قیمت کیلویی 5 هزار و 800 تومان و گوشت نیز به قیمت 17 هزار تومان در بازار توزیع خواهد شد.
معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از حضور 100 فروشگاه در سراسر این ستان در طرح ضیافت ماه رمضان خبر داد.

امیر محمدی چهر در گفتگو با مهر، با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان عنوان کرد: امسال طرح نظارت بر قیمت ها و جلوگیری از تخلفات از ابتدای تیرماه آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت و با شدت بیشتری نسبت به سال گذشته دنبال خواهد شد.
وی ادامه داد: امسال به دلیل رکودی که در بازار وجود دارد، نمایشگاه ویژه ماه رمضان برگزار نخواهد شد اما نزدیک به 100 فروشگاه استان در قالب طرح ضیافت اقدام به توزیع مایحتاج مورد نیاز این ماه با قیمت مناسب می‌کنند.

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت به توزیع مرغ و گوشت مورد نیاز اشاره و بیان کرد: خوشبختانه در این زمینه مشکلی وجود ندارد و مرغ و گوشت وارداتی و تولید استان نیز به اندازه کافی ذخیره شده و در دسترس است.
وی بیان کرد: طبق تجربیات سال گذشته روزانه بین 70 تا 80 تن مرغ و 8 تا 10 تن گوشت در استان طی ماه مبارک رمضان در قم توزیع می‌شود.

محمدی چهر با اشاره به ثبات قیمت‌ها در سالجاری گفت: به نظر می‌رسد با ثبات به وجود آمده امسال مصرف کالا نسبت به سال گذشته کاهش داشته باشد.
وی درباره قیمت مرغ و گوشت عنوان کرد: در ماه رمضان مرغ به قیمت کیلویی 5 هزار و 800 تومان و گوشت نیز به قیمت 17 هزار تومان در بازار توزیع خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠۴-١٣٩٣, ٠٠:٢٨

   

پر مبحث ترین ها