سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تصادف سنگین در قم 5 کشته برجای گذاشت

بروز شده : ۵-٠۴-١٣٩٣, ٢١:٢٢    نسخه چاپی    
با توجه به اینکه استان قم محور مواصلاتی 17 استان کشور است و برخی از همشهریان از مسیر کمربندی به دلیل شلوغی شهر استفاده می کنند این حوادث تشدید خواهد شد که می بایست مسئولان در رفع مشکلات این کمربندی بکوشند.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم از وقوع یک فقره تصادف بین 6 دستگاه خودرو سبک و سنگین در قم خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه 5 نفر فوت کردند.

سرهنگ اردشیر جمشیدی راد اظهار داشت: این تصادف که صبح پنج‌شنبه در کمربندی امام علی(ع) حدفاصل میدان 72 تن و سه راهی خرمشهر به وقوع پیوست، 2 دستگاه پراید، یک دستگاه پیکان، یک دستگاه پژو 207، یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه تریلی با یکدیگر برخورد کردند.
وی افزود: در این حادثه یک دستگاه خودرو پژو 207 و یک دستگاه تریلی از سمت شاه جمال به 72 تن و مابقی خودروها از 72 تن به سمت شاه شمال در حرکت بودند که تریلی ضمن برخورد با جزیره وسط به لاین مخالف ورود کرده است.

به گفته رئیس پلیس راه استان قم، بر اثر این حادثه 4 نفر در دم و یک نفر نیز در بیمارستان فوت کرده است.
به گزارش مهر، جمشیدی راد با بیان اینکه علت اصلی این حادثه در دست بررسی است تصریح کرد: با توجه به اینکه استان قم محور مواصلاتی 17 استان کشور است و برخی از همشهریان از مسیر کمربندی به دلیل شلوغی شهر استفاده می کنند این حوادث تشدید خواهد شد که می بایست مسئولان در رفع مشکلات این کمربندی بکوشند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۴-١٣٩٣, ٢١:٢٢

   

پر مبحث ترین ها