سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون برنامه ریزی استاندار قم اعلام كرد:

افزايش اعتبارات هزینه‌ای استان قم در بودجه سال جاري

رضوي با اشاره به اعتبارات سال قبل و اهمیت مدیریت مالی تصریح کرد: در سال 93 در بخش آبفای شهری و روستایی و راه و شهرسازی تلاش می‌کنیم در قالب اعتبارات عدد و ارقام بهتری اخذ کنیم.
معاون برنامه ریزی و منابع انسانی استانداری قم از افزايش اعتبارات هزینه‌ای استان قم در بودجه سال جاري خبر داد.

سید حسن رضوی در جلسه شورای اداری استان که با هدف تجلیل از فعالان ستادهای سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)، 15 خرداد و نیمه شعبان برگزار شد با اشاره به بحث تخصیص اعتبارات به استان قم اظهار کرد: از لحاظ اعتبارات و بودجه در شرایط سختی قرار داریم که می‌توانیم با روحیه و مدیریت جهادی از این دوران گذر کنیم و به شرایط قابل قبولی برسیم.

وي افزود: براساس محدودیت منابع مالی تخصیصی برای طرح های عمرانی نداشتیم اما با پیگیری های انجام شده امیدواریم تا پایان تیرماه اولین تخصیص را در بحث های عمرانی داشته باشیم.

رضوي با اشاره به اعتبارات سال قبل و اهمیت مدیریت مالی تصریح کرد: در سال 93 در بخش آبفای شهری و روستایی و راه و شهرسازی تلاش می‌کنیم در قالب اعتبارات عدد و ارقام بهتری اخذ کنیم.

معاون برنامه ریزی و منابع انسانی استانداری قم با بیان اینکه سهمیه ارزی که برای استان تعریف شده رقمی حدود 650 میلیون دلار برای استان قم در نظر گرفته شده است، افزود: باید متکی به توان داخلی باشیم تا آسیب پذیری کمتری برای کشور و استان داشته باشیم.

رضوی افزود: تکیه به توان و نیروی داخلی همواره تاکید رهبر معظم انقلاب بوده است و دولت نیز این موضوع را در دستور کار خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه بیش از 90 درصد دستگاه‌ها برای دریافت اعتبارات مشکلی ندارند، خاطرنشان کرد: اعتبارات هزینه‌ای استان قم در بودجه 92-93 در تملک دارایی، 5 و چهار دهم درصد افزایش داشته است.

به گفته معاون برنامه ریزی و منابع انسانی استانداری قم، استان قم یک استان فرهنگی محسوب می‌شود از همین رو اعتباری بالغ بر 1270 میلیارد تومان برای آن تعریف شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠۴-١٣٩٣, ١٨:٠۶

   

پر مبحث ترین ها