سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

صالحی منش: مدیریت جهادی در حد شعار باقی نماند

همه باید دغدغه کار داشته باشیم در استان مشکلات بزرگی وجود دارد، مسئله اشتغال، محیط زیست، آب، مسائل فرهنگی مشکلات بودجه‌ای که باید با عزمی جدی در رفع آن کوشش کنیم.
استاندار قم گفت: مدیران و مسئولان استانی باید تلاش کنند تا مدیریت جهادی در حد و اندازه شعار باقی نماند و رشد کند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحی منش غروب دوشنبه در جلسه شورای اداری استان که با تجلیل از مسئولان ستادهای فعال در سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)، 15 خرداد و ایام نیمه شعبان و ضیافت افطاری استانداری با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان همراه بود، از مسئولان خواست که به امر دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی توجه داشته باشند.

وی ادامه داد: مدیران استان قم نباید اجازه دهند این نصایح در حد شعار بماند بلکه باید آن را عملیاتی کنیم و راه آن همکاری و همدلی هر چه بیشتر مسئولان است تا در کنار یکدیگر گره‌های کور را باز کنند.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در قم با بیان اینکه با همدلی و اتحاد هم موانع برطرف می‌شود و هم کارهای ناممکن را تبدیل به کار ممکن کرده‌ایم، گفت: در هشت ماهی که از عمر خدمت من در قم می‌گذرد، روزانه ده‌ها گزارش از فعالیت مدیران ارائه می‌شود که می‌توان ادعا کرد گزارش‌های منفی بعد از بررسی و ارزیابی‌ها بسیار ناچیز است.

حجت الاسلام صالحی منش در تکمیل سخنان خود به این موضوع نیز اشاره کرد که بررسی‌ها و ارزیابی‌های صورت گرفته و مثبت بودن آنها به معنای رضایت نیست بلکه نقطه امیدی است که باید منجر به جهش در امور مربوط به استان باشد.

استاندار قم با بیان اینکه مسئولان و مدیران استان هر مسئولیتی که بر عهده دارند به عنوان دغدغه اصلی خود مورد توجه قرار دهند، به تأکیدات رهبری در زمینه مدیریت جهادی اشاره کرد و افزود: مدیریت جهادی یعنی دغدغه داشتن جدی نسبت به وظایف و کاری که بر عهده ما گذاشته شده است.

"ابتکار و نوآوری"، یکی دیگر از موضوعاتی بود که وی لازمه مدیریت موفق عنوان کرد و افزود: فعالیت جهادی نباید در حد و اندازه یک شعار باقی بماند و مدیران به معنای واقعی باید وقت بگذارند.

وی افزود: امام علی(ع) در نامه به مالک اشتر اشاره می‌کند که هرچه از کار و امور در اطراف تو می‌گذرد مورد توجه قرار ده و کارهای بزرگ تو را از توجه به کارهای کوچک باز نگذارد.

نماینده عالی دولت یازدهم در قم با اشاره به این توصیه امام علی(ع) بیان کرد: از بنده خواسته شد در امور جزئی دخالت نداشته باشم، در دو ماه گذشته این اتفاق افتاد و آماده سازی صحن شرقی حرم مطهر یکی از این امور بود که آماده سازی آن ویژه ایام ارتحال امام خمینی و 15 خرداد مطالبه ما بود اما در عمل اتفاق خاصی نیفتاد.

وی به بازگشت به رویکرد قبلی اشاره کرد و افزود: همه باید دغدغه کار داشته باشیم در استان مشکلات بزرگی وجود دارد، مسئله اشتغال، محیط زیست، آب، مسائل فرهنگی مشکلات بودجه‌ای که باید با عزمی جدی در رفع آن کوشش کنیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠۴-١٣٩٣, ١٨:٠٨

   

پر مبحث ترین ها