سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دومین نمایشگاه قرآن و عترت در قم برگزار می‌شود

حجتی همچنین افزود: پیگیری‌هایی در خصوص برگزاری مسابقات بازی‌های دیجیتال در این نمایشگاه صورت گرفته که اگر این امر محقق شود شاهد جذابیت و نشاط بیشتری در نمایشگاه خواهیم بود.
معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از برگزاری دومین نمایشگاه قرآن و عترت در قم به مدت ده روز خبر داد.

حامد حجتی ظهرسه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه قرآن و عترت در قم گفت: این نمایشگاه از پنجمین روز ماه مبارک رمضان به مدت 10 شب از ساعت 21:30 الی 2 بامداد در استان قم برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه همانند سال گذشته در مجتمع ناشران برگزار خواهد شد ابراز داشت: تعداد 50 هنرمند در بخش‌های مختلف هنری از جمله نرم‌افزارهای مرتبط با علوم قرآنی در این نمایشگاه حضور دارند و همچنین بخش ویژه کودک و نوجوان با مشارکت شهرداری قم در یک طبقه مجتمع ناشران برپا می‌شود.

معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، عنوان کرد: به منظور بهره برداری هر چه بیشتر زائران و مجاوران حرم مطهر حضرت معصومه(س) مراسم شبی با قرآن نیز با حضور قاریان برجسته و گروه‌های مختلف قرانی برگزار خواهد شد.

وی بیان داشت: اعضای انجمن‌های هفت‌گانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در دومین نمایشگاه قرآن و عترت قم حضور خواهند داشت و آثاری را در محل برگزاری نمایشگاه خلق و به بازدید کنندگان ارائه می‌کنند.

حجتی همچنین افزود: پیگیری‌هایی در خصوص برگزاری مسابقات بازی‌های دیجیتال در این نمایشگاه صورت گرفته که اگر این امر محقق شود شاهد جذابیت و نشاط بیشتری در نمایشگاه خواهیم بود.

معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه را آشنایی مردم استان با قشر هنرمند و انتقال فرهنگ دینی عنوان کرد و گفت: به منظور آشنایی مردم استان با ظرفیت‌های فرهنگی قم باید نمایشگاه‌ها و برنامه‌های مختلف فرهنگی از جمله نمایشگاه قرآن و عترت در طول سال برگزار شود.

حجتی گفت: در راستای ترویج فرهنگ قرآنی نیازمند مشارکت همگان هستیم که در این بین رسانه‌ها می‌توانند نقش موثری برعهده داشته باشند که در راستای انعکاس اخبار این جشنواره نیز سایتی طراحی و راه اندازی خواهد شد و گزارشات و اخبار نمایشگاه در این پایگاه اطلاع رسانی منتشر می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠۴-١٣٩٣, ١٨:١۶

   

پر مبحث ترین ها