سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حجت الاسلام صالحی منش: برنامه‌های ورزشی جوانان قمی دقیق و روشن پیگیری شود

امید است مدیرکل جدید ورزش و جوانان قم، با برنامه حساب شده و دقیق امور تربیتی جوانان به خصوص در امر ورزش را ارتقا بخشد و استان قم رتبه قابل قبولی در امور ورزش و رشته‌های مختلف ورزشی داشته و بدرخشد.
استاندار قم خطاب به مدیر جدید اداره ورزش و جوانان قم گفت: امید است با برنامه حساب شده و دقیق امور تربیتی جوانان به خصوص در امر ورزش ارتقا یابد.

به گزارش مهر، حجت الاسلام محمدصادق صالحی منش در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان قم که قبل از ظهر سه شنبه با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان، مدیرکل هماهنگی امور استان‌ها و مشاور وزیر و همچنین جمعی از ورزشکاران و پیشکسوتان و مدیران دستگاه‌های استان در تالار بعثت فرهنگسرای جوان قم برگزار شد، اظهار داشت: امید است آقای جهانبینی در عرصه‌های دیگر موفق باشد و از آقای عابدی خواستارم که راه بسیار سخت و طاقت فرسای مدیرکل قبلی را با یک برنامه مدون، روشن و حساب شده پیموده و ورزش جوانان را تربیت و در امور جوانان تحولی ایجاد کند.

ورزش جوانان را از انحراف به دور می‌کند

وی بیان داشت: ورزش روح و جسم را تعالی می‌بخشد و همه می‌دانیم ورزش در فراغت جوانان بسیار موثر است و سبب بیمه شدن و جوانان را از هرگونه انحراف و بداخلاقی و مشکلاتی که امروز گریبان گیر جامعه است، برحذر می‌کند.
استاندار قم ابراز کرد: امید است مدیرکل جدید ورزش و جوانان قم، با برنامه حساب شده و دقیق امور تربیتی جوانان به خصوص در امر ورزش را ارتقا بخشد و استان قم رتبه قابل قبولی در امور ورزش و رشته‌های مختلف ورزشی داشته و بدرخشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠۴-١٣٩٣, ٠٠:۵٧

   

پر مبحث ترین ها