سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

همزمان با سالروز تاسیس مسجد جمکران/

دستگاه‌های بر‌تر خدمت‌رسان در ایام نیمه شعبان تقدیر شدند

بلوار معنوی پیامبر اعظم(ص) دو قطب بزرگ فرهنگی را به هم پیوند می‌دهد که کار کرد این بلوار در ایام نیمه شعبان به وضوح نمایان شد که در ساخت این بلوار باید کارکردهای فرهنگی و ارزشی را مد نظر قرار داد.
همزمان با هفدهمین روز از ماه مبارک رمضان و سالروز تاسیس مسجد مقدس جمکران از دستگاه‌های بر‌تر خدمت‌رسان در ایام نیمه شعبان تقدیر شد.

این مراسم که شامگاه سه شنبه در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، حجت الاسلام سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س)، حجت الاسلام رحیمیمان تولیت مسجد مقدس جمکران، معاونین استاندار قم، شهردار و فرماندار و اعضای شورای شهر و برخی دیگر از مسئولان استانی و کشوری حضور داشتند.

از سردار احمدی مقدم فرمانده انتظامی کشور، عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صدا وسیما، کولیوند رئیس سازمان امداد و نجات کشور، حجت الاسلام صالحی منش استاندار قم، دلبری شهردار، زارعی کوشا فرماندار، گلفشان مدیر عامل جمعیت هلال احمر قم، سردار مجتبایی فرمانده انتظامی استان، اسماعیلی معاون امور زائران استاندار قم، بیگدلی رئیس درمانگاه بقیه الله جمکران، حجت الاسلام آتش زر به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهر قم و همچنین تنی چند از دستگاه‌ها و موسسات فرهنگی که در ایام نیمه شعبان به ارائه خدمات به زائران و مجاوران پرداختند به نمایندگی از دستگاه‌های بر‌تر خدمات رسان با اهداء لوح یادبودی تجلیل شد.

معاون فرهنگی تولیت مسجد مقدس جمکران در این مراسم گفت: در هزار و 62 سال پیش مسجد مقدس جمکران در هفدهمین روز از ماه مبارک رمضان با اشاره مستقیم امام زمان(عج) بنا شد و امروز شاهد حضور خیل عاشاقان و ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در این مسجد و مناجات آنان با پروردگار هستیم.

به گزارش مهر، حجت الاسلام سید علیرضا تکیه‌ای، افزود: کسانی که در ایام نیمه شعبان به فعالیت و ارائه خدمات به زائران پرداختند باید بدانند که دعوت شده از سوی آن حضرت بودند که توانستند در این زمینه نقش آفرینی کنندکه در این مراسم به نمایندگی از دستگاه‌های بر‌تر تعدادی از شخصیت‌های مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

معاون فرهنگی تولیت مسجد مقدس جمکران همچنین ابراز داشت: بلوار معنوی پیامبر اعظم(ص) دو قطب بزرگ فرهنگی را به هم پیوند می‌دهد که کار کرد این بلوار در ایام نیمه شعبان به وضوح نمایان شد که در ساخت این بلوار باید کارکردهای فرهنگی و ارزشی را مد نظر قرار داد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠۴-١٣٩٣, ١٣:٣۵

   

پر مبحث ترین ها