سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کمک آیت‌الله مکارم شیرازی به ایتام

شخصیت‌هایی از جمله حضرات آیات عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید، محمد یزدی رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، حسین قزوینی، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد شهرستانی، نماینده آیت الله سیستانی در ایران و همچنین تعدادی از مسوولان و خیران استان نیز از جمله این افراد بودند که کمک هایی به ایتام و خانواده های نیازمند اهدا کرده اند.
آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید، یک تن برنج جهت توزیع بین خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد قم اهدا کرد.

در ماه مبارک رمضان کمک‌هایی از سوی حامیان، خیران و شخصیت‌های مختلف در قالب سبد غذایی، اطعام و افطاری و حتی کمک های نقدی صورت گرفته است.
بر اساس این گزارش، شخصیت‌هایی از جمله حضرات آیات عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید، محمد یزدی رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، حسین قزوینی، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد شهرستانی، نماینده آیت الله سیستانی در ایران و همچنین تعدادی از مسوولان و خیران استان نیز از جمله این افراد بودند که کمک هایی به ایتام و خانواده های نیازمند اهدا کرده اند.

به گزارش ایسنا، از ابتدای ماه رمضان تاکنون، دو هزار و 500 سبد کالا در قالب بن کالا بین روستاییان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم توزیع شده است که ارزش ریالی هر سبد کالا به طور میانگین 75 هزار تومان است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠۴-١٣٩٣, ١۴:۵۴

   

پر مبحث ترین ها