سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آزادیخواهان دنیا در روز قدس به سکوت مدعیان حقوق بشر پاسخ می‌دهند

بروز شده : ١-٠۵-١٣٩٣, ١١:٢۵    نسخه چاپی    
این روز بزرگ و یادگار ارزشمند امام راحل و عظیم‌الشأن، هر ساله نور و امید تازه‌ای را بر دل‌های مظلومان فلسطین، تابانده و عزم و اراده آزادگان و حق خواهان جهان را برای مقابله با توطئه‌های اسراییل غاصب و حامیان این رژیم، مصمم و استوارتر می‌سازد.
استاندار قم با صدور بیانیه‌ای بر حضور گسترده اقشار مختلف مردم در راهپیمایی یوم الله قدس تاکید کرد.

در بیانیه استاندار قم آمده است: روز قدس، روز اسلام و ارزش‌های انسانی است. روز اتحاد و وحدت جهان اسلام و تجلی همدلی و فریاد رهایی فلسطین، از چنگال صهیونیست‌های غارتگر و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز تبلور عینی حمایت امت واحده اسلامی و ملت‌های آزاده و مستقل جهان از قیام و آزادی خواهی ملتی بزرگ و قهرمان و روز خروش فریادها و به صحنه آمدن اراده‌هایی برای محکومیت هرگونه تجاوز و اشغالگری است.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: این روز بزرگ و یادگار ارزشمند امام راحل و عظیم‌الشأن، هر ساله نور و امید تازه‌ای را بر دل‌های مظلومان فلسطین، تابانده و عزم و اراده آزادگان و حق خواهان جهان را برای مقابله با توطئه‌های اسراییل غاصب و حامیان این رژیم، مصمم و استوارتر می‌سازد.

در این بیانیه تصریح شده است: روز قدس امسال در حالی برگزار می‌شود که جهان اسلام بیش از هر زمان دیگری غصه‏دار خون‏های به ناحق ریخته شده مردان و زنان مظلوم و بی‌دفاع و کودکان معصوم غزه مقاوم به دست رژیم جنایتکار صهیونیسم و کشتار بی رحمانه شیعیان عراق توسط تروریست‌های مزدور و تکفیری داعش است و دردمندتر از آن، سکوت غمبار و معناداری است که نهادها و مجامع بین‌المللی و مقامات کشورهای به اصطلاح مدافع دموکراسی و حقوق بشر و سران ساکت کشورهای اسلامی در قبال این جنایت‌های ضد بشری پیشه کرده‌اند.

در بخش دیگری از این بیانیه خاطرنشان شده است: در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، آحاد مردم مومن، روزه، دار، پارسا و انقلابی قم، همگام با مسلمانان جهان و مردم خداجوی ایران اسلامی، با مشت‌های گره کرده و پرشور تر از همیشه، در راهپیمایی عظیم روز قدس شرکت کرده و ضمن محکوم کردن این گونه جنایات ددمنشانه علیه مسلمانان، فریاد رهایی قدس شریف از چنگال رژیم غاصب صهیونیسم و نابودی دشمنان اسلام و مسلمین را سر خواهند داد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠۵-١٣٩٣, ١١:٢۵

   

پر مبحث ترین ها