سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی روز قدس در قم اعلام شد

بروز شده : ٢-٠۵-١٣٩٣, ١۵:٠٧    نسخه چاپی    
از نیمه شب جمعه، پارک و توقف وسائل نقلیه اعم از خودرو و موتورسیکلت در معابر و محل‌هایی مانند طول خیابان ارم، حد فاصل سه راه بازار تا تقاطع شهدا، خیابان شبستان، سه راه و چهار راه بازار، مقابل مسجد امام حسن عسکری(ع)، میدان شهید مطهری و خیابان حضرتی ممنوع است.
رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان قم محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی روز قدس در این استان را اعلام کرد.

سرهنگ کرم الله حسینی در گفتگو با مهر بیان کرد: محدودیت های ترافیکی راهپیمایی روز قدس در 2 وضعیت در قم اعمال می‌شود.
وی ادامه داد: از نیمه شب جمعه، پارک و توقف وسائل نقلیه اعم از خودرو و موتورسیکلت در معابر و محل‌هایی مانند طول خیابان ارم، حد فاصل سه راه بازار تا تقاطع شهدا، خیابان شبستان، سه راه و چهار راه بازار، مقابل مسجد امام حسن عسکری(ع)، میدان شهید مطهری و خیابان حضرتی ممنوع است.

رئیس پلیس راهور استان قم گفت: از ساعت 6 و 30 دقیقه بامداد تردد و عبور و مرور وسایل نقلیه در مسیر راهپیمایی ممنوع خواهد بود.

وی ادامه داد: ممنوعیت تردد وسایل نقلیه در طول مسیر راهپیمایی شامل طول خیابان خاکفرج از پل شهید رجایی تا میدان شهید مطهری، از تقاطع غفاری به سمت میدان مطهری، از سه راه خورشید به سمت میدان شهید مطهری، از تقاطع عمار یاسر - آذر به سمت سه راه بازار، از تقاطع شهدا به سمت حرم مطهر، از تقاطع حجتیه به سمت خیابان اراک و به سمت میدان مطهری و همچنین حرم مطهر می‌شود.
حسینی گفت: محدودیت‌های ترافیکی تا پایان راهپیمایی ادامه خواهد داشت و به تدریج رفع محدودیت خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠۵-١٣٩٣, ١۵:٠٧

   

پر مبحث ترین ها