سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کاهش 6 درجه‌ای دمای هوا از امروز در قم

بروز شده : ۶-٠۵-١٣٩٣, ١٨:۴٣    نسخه چاپی    
برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه وزش باد و گرد و خاک پیش بینی می‌شود و در روزهای پنجشنبه و جمعه گرد و خاک بیشتر است و سرعت وزش باد نیز افزایش می‌یابد.
رئیس اداره تحقیقات و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان قم از کاهش 6 درجه‌ای دمای هوا از امروز در این استان خبر داد.

محمدرضا قاضی در گفتگو با مهر با بیان اینکه امروز دمای هوای قم 6 درجه کاهش می‌یابد و به 41 درجه خواهد رسید، گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه دمای هوا در قم به زیر 40 درجه خواهد رسید.
وی ادامه داد: دمای هوا در روزهای پایانی هفته اندکی افزایش یافته و به 40 درجه می‌رسد.

رئیس اداره تحقیقات و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان قم بیان کرد: برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه وزش باد و گرد و خاک پیش بینی می‌شود و در روزهای پنجشنبه و جمعه گرد و خاک بیشتر است و سرعت وزش باد نیز افزایش می‌یابد.
وی گفت: امروز حداقل دمای هوا 27 درجه و حداکثر دمای هوا 41 درجه، سه شنبه حداقل دما 25 درجه و حداکثر دما 40 درجه و چهارشنبه حداقل دما 24 درجه و حداکثر دما 39 درجه پیش بینی می‌شود.

قاضی عنوان کرد: دمای هوا تا پایان هفته آینده ثابت باقی خواهد ماند و حدود 40 درجه خواهد بود.
وی بیان کرد: سرعت وزش باد امروز 40 تا 60 کیلومتر بر ساعت، سه شنبه 36 تا 50 کیلومتر بر ساعت و چهارشنبه 30 تا 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود که امروز جهت وزش باد شمال شرقی و سه شنبه و چهارشنبه شرقی است.

رئیس اداره تحقیقات و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان قم گفت: روز گذشته دمای هوای قم به 47 درجه رسید و با اهواز برابر بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠۵-١٣٩٣, ١٨:۴٣

   

پر مبحث ترین ها