سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

صالحی منش: دستور رییس جمهوری مبنی بر رسیدگی به منطقه آذر

بروز شده : ٣-٠۶-١٣٩٣, ١٠:٢۵    نسخه چاپی    
پروژه بلوار آیت الله روحانی نمونه بارزی از احساس مسوولیت مدیران استان نسبت به این منطقه است که در هفته دولت مورد بهره برداری قرار می گیرد.
استاندار قم در نشست صمیمی با مردم منطقه یک قم گفت: رییس جمهوری بر رسیدگی به منطقه آذر تاکید کرده است.


به گزارش ایرنا از روابط عمومی استانداری قم، حجت الاسلام والمسلمین ˈمحمد صادق صالحی منشˈ در این نشست که شب گذشته در مسجد جامع قم برگزار شد، ضمن ابلاغ سلام رییس جمهوری به مردم این منطقه، یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت.

وی، محرومیت مردم منطقه یک را مورد توجه قرار داد و افزود: دکتر روحانی تاکید زیادی به رسیدگی به مردم محله آذر داشت و محرومیت زدایی از مردم و ایجاد تحول در این محله را از وظایف مهم مسوولان استان دانسته است.

استاندار قم اضافه کرد: پروژه بلوار آیت الله روحانی نمونه بارزی از احساس مسوولیت مدیران استان نسبت به این منطقه است که در هفته دولت مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی همچنین توسعه فضاهای ورزشی را از نیازهای محله های پرجمعیت از جمله آذر عنوان و اضافه کرد: کلنگ زنی مجتمع ورزشی توسط دکتر لاریجانی گامی بلند در این راستا است.

وی با اشاره به برگزاری جلسات و بررسی طرح های در حال اجرا در منطقه آذر تصریح کرد: خود را موظف می دانیم که هر چه زودتر این طرح ها را به اتمام برسانیم.

استاندار قم با بیان اینکه انقلاب اسلامی از قم و از محله آذر آغاز شد گفت: مردم شریف این منطقه در سقوط رژیم شاهنشاهی و پیروزی انقلاب اسلامی پیشگام بودند.

وی با اشاره به دشمنی های استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی و تلاش آنها برای از بین بردن امنیت خاورمیانه گفت: در حالیکه کشورهای منطقه با مساله جنگ با تروریست روبرو هستند، رهبری شجاعانه رهبر معظم انقلاب و پایمردی مردم شریف ایران اسلامی، آسایش و امنیت را برای این کشور به ارمغان آورده است.

صالحی منش همچنین، همکاری مردم با مسوولان را در انجام پروژه های عمرانی بسیار مهم توصیف کرد و افزود: تعامل مردم با شهرداری در تمکلات اجرای پروژه ها را تسریع خواهد کرد.

استاندار قم همچنین با اشاره به مساله سد معبر به عنوان یکی از مشکلات گریبانگیر مردم قم به خصوص در بخش های متراکم، ضمن تاکید بر ضرورت پرداختن صدا و سیما به این مساله تاکید کرد: شهرداری قم و نیروی انتظامی باید با جدیت بیشتری با آن برخورد کنند.

وی جایگاه شهر قم و میزبانی زائران از سراسر کشور و جهان را مورد توجه قرار داد و افزود: چهره شهر قم باید مطابق با جایگاه این شهر باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠۶-١٣٩٣, ١٠:٢۵

   

پر مبحث ترین ها