سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

افتتاح چهارمین شعبه تامین اجتماعی قم در منطقه نیروگاه

بروز شده : ۵-٠۶-١٣٩٣, ١١:۴۵    نسخه چاپی    
به دلیل اینکه منطقه نیروگاه بخش کارگری و بازنشستگی دارد و شعبه چهار تامین اجتماعی در این منطقه ایجاد شد و 29 خدمت را به مخاطبان ارائه می‌دهد.
چهارمین شعبه تامین اجتماعی همزمان با هفته دولت درمنطقه نیروگاه قم افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مدیرکل تامین اجتماعی استان قم در مراسم افتتاح چهارمین شعبه تأمین اجتماعی که قبل از ظهر سه شنبه با حضور معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی و استاندار قم در خیابان توحید قم برگزار شد، اظهار کرد: 735 هزار نفر در استان قم بیمه شده اصلی و تبعی می‌باشند و از این تعداد 31 هزار و 937 نفر بازنشسته و 40 هزار نفر طلاب و روحانیان هستند.

مجتبی موسوی ابراز کرد: 16 مرکز بیمه‌ای و تامین اجتماعی در قم در دو بخش بیمه و درمان به بیمه شدگان خدمات خود را ارائه می‌دهند.

وی ادامه داد: مهم‌ترین بخش سازمان تامین اجتماعی تعهدات بلند مدت و خدمات درمانی آن است و در این میان بیمارستان امام رضا (ع) یکی از ارزنده‌ترین سازمانی است که در جهت رضایتمندی مخاطبان خدمات خود را ارائه می‌دهد.

مدیرکل تامین اجتماعی استان قم تصریح کرد: به دلیل اینکه منطقه نیروگاه بخش کارگری و بازنشستگی دارد و شعبه چهار تامین اجتماعی در این منطقه ایجاد شد و 29 خدمت را به مخاطبان ارائه می‌دهد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۶-١٣٩٣, ١١:۴۵

   

پر مبحث ترین ها