سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم:

دولت یازدهم آرامش را در فضای کشور حاکم کرد

بروز شده : ۵-٠۶-١٣٩٣, ١٢:٠٢    نسخه چاپی    
البته این پیشرفت‌ها حاکی از آن نیست که هیچ گونه نقدی در اجرای کارها وجود ندارد، اما مسئولان تا زمانی که در مسیر رهنمودها و تاکیدهای مقام معظم رهبری حرکت کنند از حمایت‌های معظم له و ملت برخوردار خواهند شد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: با روی کار آمدن دولت یازدهم آرامش در فضای کشور حاکم شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عباس اسکندری قبل از ظهر سه‌شنبه در جلسه پرسنلی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم با گرامیداشت فرارسیدن هفته دولت و یاد شهیدان باهنر و رجایی، از خدمات دولت قدردانی کرد و یادآور شد: با روی کار آمدن دولت یازدهم آرامش در فضای کشور حاکم شد.

وی کاهش تورم از 45 درصد به 25 درصد را یکی از خدمات دولت ذکر کرد و افزود: در زمینه سیاست خارجی و داخلی گام‌های مثبتی برداشته شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: در زمینه سلامت هم کارهای خوبی شده که اظهار نظرهای کارشناسان حکایت از تاثیرگذاری و نگرش مثبت مسئولان به اجرای طرح‌های این حوزه دارد.

حجت‌الاسلام اسکندری در عین حال گفت: البته این پیشرفت‌ها حاکی از آن نیست که هیچ گونه نقدی در اجرای کارها وجود ندارد، اما مسئولان تا زمانی که در مسیر رهنمودها و تاکیدهای مقام معظم رهبری حرکت کنند از حمایت‌های معظم له و ملت برخوردار خواهند شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم با گرامیداشت روز کارمند، اظهار کرد: در جمهوری اسلامی کسانی که مشغول فعالیت هستند کارشان را با گره خوردن به اعتقادات انجام می دهند از این رو یک کارمند باید آرمانی فکر کند و خالصانه قدم بردارد.

وی با بیان اینکه آرمانی فکر کردن یعنی قدم برداشتن برای دستیابی به قرب پروردگار اظهار کرد: عمل با اخلاص یعنی کاری که انسان انجام می دهد بدون چشمداشت و به منظور خدمت به دین و بندگان خدا باشد. یعنی کار را نباید با مزد سنجید چراکه این حرفها متعلق به جوامع سکولار و لائیک است.

حجت الاسلام اسکندری تاکید کرد: در جامعه توحیدی، انسان های موحد کارشان را با مزدی که دریافت می کنند نمی‌سنجند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم با ارج نهادن خدمات کارمندان این اداره کل، تصریح کرد: نامگذاری روز کارمند فرصت خوبی برای قدردانی از فعالیت کارمندان و یادآوری اهداف و آرمان های ارزشمند آنان است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۶-١٣٩٣, ١٢:٠٢

   

پر مبحث ترین ها