سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عذرخواهی از قطع چندین ساعته برق در برخی مناطق قم

بروز شده : ۵-٠۶-١٣٩٣, ١٢:١٩    نسخه چاپی    
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان قم از شهروندان این استان خواست در مصرف برق مدیریت بهینه داشته باشند.
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان قم از شهروندان قم به دلیل قطع چند ساعته برق در برخی مناطق این شهر عذرخواهی کرد.

سیدمرتضی نبوی که صبح چهارشنبه در برنامه زنگ خدمت رادیو قم صحبت می‌کرد، گفت: در تابستان امسال با گرمای 47 درجه تا جایی که از دست ما بر می‌آمد سعی کردیم خاموشی نداشته باشیم و اگر در برخی موارد خاموشی وجود داشت به خاطر سوختن فیوز بود که دلیل اصلی آن مصرف بالای برق بوده است.

وی به آتش سوزی در پست برق حرم مطهر اشاره کرد که چندی پیش برق قسمتی از شهر قم برای چندین ساعت قطع بود. نبوی گفت: آتش سوزی در پست حرم مطهر به دلیل درجه حرارت و مصرف بالا بوده که با ورود کارشناسان برق، از 40 مگابایت، 27 مگابایت روشن شده و 13 مگابایت را نتوانستیم روشن کنیم و این باعث تاسف است و از مردم قم عذرخواهی می‌کنیم.

افتتاح نیروگاه تولید برق CHP

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان قم در بخش دیگری از سخنان خود به پروژه‌های افتتاحی در هفته دولت اشاره کرد و گفت: یکی از مهم‌ترین پروژه‌های این هفته نیروگاه تولید برق CHP است ظرفیت تولید 5.2 مگابایت برق و 100 مترمکعب آب در روز را دارد.

به گفته وی برای اجرای این پروژه 20 میلیارد تومان هزینه شده است.

نبوی افتتاح ترانس سیار در بلوار شاهد غربی با اعتبار 4 میلیارد تومان را یکی دیگر از برنامه‌های هفته دولت ذکر کرد و افزود: در یکسال گذشته بیشترین فعالیت شرکت توزیع برق در زمینه تعمیرات پیشگیرانه بوده است.

وی گفت: در یکسال گذشته 40 میلیارد تومان برای نوسازی شبکه و 15 میلیارد تومان در زمینه بهسازی شبکه هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان قم از شهروندان این استان خواست در مصرف برق مدیریت بهینه داشته باشند. وی گفت: تمامی مسکن مهر را با وجود کمبود نقدینگی و اعتبارات برق‌دار کردیم و پیمانکاران با وجود اینکه طلب زیادی از ما دارند ولی به خاطر مردم صبر کردند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۶-١٣٩٣, ١٢:١٩

   

پر مبحث ترین ها