سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اختصاص 10 میلیارد تومان برای طرح توسعه حرم حضرت معصومه(س)

فاز دوم این طرح عظیم که شامل شبستان و صحن می باشد انشااله طبق برنامه ریزی به عمل آمده و عنایت ویژه ای که مقام معظم رهبری در تسریع و تکمیل این پروژه دارند در پایان سال آینده آماده بهره برداری خواهد شد.
معاون وزیر و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی راه و شهرسازی از اختصاص ده میلیارد تومان دیگر از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) جهت تکمل و اجرای شبستان طرح توسعه ضلع شرقی حرم مطهر حضرت معصومه(س) و تکمیل فاز نخست این پروژه تا پایان سالجاری خبر داد.

فاز نخست طرح توسعه ضلع شرقی حرم مطهر حضرت معصومه(س) شامل کتابخانه با 4 طبقه بنا و 11200 متر زیربنا تا پایان سال 93 تکمیل و آماده بهره برداری خواهد شد.

مدیر عامل سازمان مجری در سفر یکروزه به قم ضمن بررسی از نحوه پیشرفت فیزیکی این طرح فرا استانی در گفتگویی با دست اندرکاران و مجریان اجرای پروژه مذکور از اختصاص ده میلیارد تومان دیگر از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) جهت تملک و اجرای شبستان خبر داد و گفت: برای تملک باقی مانده از فاز یک و دو توسعه ضلع شرقی حرم مطهر که قریب 400 متر مبع اماکن تجاری، مسکونی به صورت متراکم می باشد نیاز به بیست میلیارد تومان دیگر پول می باشد.

محمد جعفر علیزاده گفت: فاز دوم این طرح عظیم که شامل شبستان و صحن می باشد انشااله طبق برنامه ریزی به عمل آمده و عنایت ویژه ای که مقام معظم رهبری در تسریع و تکمیل این پروژه دارند در پایان سال آینده آماده بهره برداری خواهد شد.

در این بازدید که معاون امور عمرانی استانداری قم و مدیرکل راه و شهرسازی استان نیز حضور داشتند، علیزاده جهت اجرای فاز 3 این طرح بزرگ عنوان کرد: یکصد میلیارد تومان دیگر جهت اجرای فاز 3 که فاز توسعه طرح ضلع شرقی حرم می‌باشد اعتبار نیاز است که بخش اهم آن به تملک اختصاص خواهد یافت.
به گزارش مهر، شایان ذکر است که جهت اجرای فاز های اول و دوم طرح توسعه ضلع شرقی حرم مطهر 29 هزار متر مربع در نظر گرفته شده است که برای اجرای فاز سوم نیاز به ده هزار متر مربع دیگر فضا می باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۶-١٣٩٣, ١٩:٢٨

   

پر مبحث ترین ها