سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مسئولان برای خدمت به مردم قم هم پیمان شده اند

تقاطع غیرهمسطح یادگار امام(ره) که به طول 550 متر با اعتبار 110 میلیارد ریال در منطقه دو شهرداری قم احداث شده است، با حضور جمعی از مسوولان ارشد استان به طور رسمی به بهره برداری رسید
استاندار قم گفت: همه مسوولان و مدیران دستگاههای اجرایی استان با اتحاد و همدلی برای خدمت به مردم قم عهد بسته و هم پیمان شده اند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ˈمحمدصادق صالحی منشˈ سه شنبه شب درمراسم بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح یادگار امام(ره) گفت: اجرای طرح ها و پروژه های عمرانی با وجود همه مشکلات و کمبود اعتبارات، نشانه عزم جدی مسوولان درخدمت رسانی به شهر مقدس قم است.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خدمت رسانی درشهر مقدس قم، از پرداخت کامل اعتبارات پروژه های مصوب سفر رهبری تا پایان سال 94 خبر داد و گفت: از همه مردم و دستگاههای اجرایی می خواهیم تا برای اجرای پروژه های شهرداری با نهادهای مسوول همکاری لازم را داشته باشند.

تقاطع غیرهمسطح یادگار امام(ره) که به طول 550 متر با اعتبار 110 میلیارد ریال در منطقه دو شهرداری قم احداث شده است، با حضور جمعی از مسوولان ارشد استان به طور رسمی به بهره برداری رسید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠۶-١٣٩٣, ١٢:٢٠

   

پر مبحث ترین ها