سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آخوندی: آزادراه قم - گرمسار زمستان امسال به بهره برداری می‌رسد

بروز شده : ٣-٠٧-١٣٩٣, ١۴:٣٢    نسخه چاپی    
وی به طرح احداث کمربند جنوب غربی تهران نیز اشاره کرد و افزود: پس از تصویب این طرح در هیئت دولت آماده احداث این کمربندی خواهیم بود تا به آزاد راه قم - گرمسار متصل شود.
وزیر راه و شهرسازی از بهره برداری از آزادراه قم – گرمسار تا زمستان سال جاری خبر داد.

عباس آخوندی که صبح پنجشنبه از کارگاه ساخت آزاده راه قم - گرمسار بازدید می‌کرد با اشاره به اینکه این پروژه تا زمستان آماده بهره برداری خواهد شد، اظهار داشت: تصمیم ما این است که هیچ پروژه‌ای را بدون ایمنی کامل از پیمانکاران تحویل نگیریم.

وی با اشاره به اینکه در بهره برداری از طرح ها عجله‌ای وجود ندارد، گفت: آنقدر تحمل می‌کنیم تا آزادراه قم - گرمسار صد درصد تکمیل شده و تمام جزئیات از جمله علائم راهنمایی و رانندگی، سیستم کنترل از راه دور، خط کشی‌ها و گاردیل آماده شود تا سازمان راهداری بتواند مسئولیت بهره برداری از آن را به عهده بگیرد.
وزیر راه و شهرسازی از پیمانکار این پروژه خواست تامین جزئیات مربوط به ایمنی این راه مانند گاردریل و سیستم کنترل از راه دور را از همین الان آغاز کند.

توجه به زیبایی راه‌ها

وی با اشاره به اینکه بجز ایمنی، زیبایی و منظر آزادراه هم مهم است، ادامه داد: پیمانکار باید با مشاور معماری و شهرسازی به منظور ارتقای زیبایی منظر آزادراه همکاری کند.
آخوندی ادامه داد: همانطور که به ایمنی راه‌ها فکر می‌کنیم زیبایی و آسایش مسافر را هم مورد توجه قرار خواهیم داد.

وی با اشاره به اینکه به مفهوم معماری راه تاکنون توجهی نشده اظهار داشت: این اصطلاح باید در ادبیات وزارت راه و شهرسازی وارد شود.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به مطالبات پیمانکار این پروژه تصریح کرد: با توجه به مصوبه هیئت دولت می‌توان مطالبات و بدهی‌های پیمانکاران را تهاتر کرد و به این وسیله بخش مهمی از مطالبات تامین می‌شود.

به گزارش مهر، وی به طرح احداث کمربند جنوب غربی تهران نیز اشاره کرد و افزود: پس از تصویب این طرح در هیئت دولت آماده احداث این کمربندی خواهیم بود تا به آزاد راه قم - گرمسار متصل شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٧-١٣٩٣, ١۴:٣٢

   

پر مبحث ترین ها