سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دستگیری سارقان 1.5 میلیاردی خط لوله نفت در قم

بروز شده : ٧-٠٧-١٣٩٣, ٠٠:٢٩    نسخه چاپی    
ماموران پاسگاه سلفچگان فرماندهی انتظامی شهرستان قم حین گشت زنی در محور 'سلفچگان - قم' به سرنشینان یک دستگاه کامیون بنز متوقف شده در کنار لوله های انتقال نفت مشکوک و بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.
جانشین فرماندهی انتظامی قم از دستگیری سارقان خط لوله نفت در این استان خبر داد و گفت: متهمان به سرقت 12 قطعه لوله نفت به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعتراف کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ 'حمیدرضا اسدی' در این زمینه افزود: ماموران پاسگاه سلفچگان فرماندهی انتظامی شهرستان قم حین گشت زنی در محور 'سلفچگان - قم' به سرنشینان یک دستگاه کامیون بنز متوقف شده در کنار لوله های انتقال نفت مشکوک و بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: در ادامه و در بازرسی از خودرو یک دستگاه هوابرش کشف شد و راننده و سرنشین خودرو اذعان داشتند جهت برداشت سنگ ساختمان، راه را گم کرده و به این محل آمده اند.

وی افزود: نهایتا هر دو متهم در تحقیقات تکمیلی به سرقت 12 قطعه لوله نفت به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعتراف کردند.

اسدی بیان کرد: با اخذ اظهارات متهمان مبنی بر پرداخت کلیه خسارت های وارده و همچنین حضور نماینده حقوقی شرکت نفت، هر دو نفر به انضمام پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی استان شدند.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٧-١٣٩٣, ٠٠:٢٩

   

پر مبحث ترین ها