سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هوای قم در روز تاسوعا و عاشورا بارانی است

جاذبی بیان کرد: در روز سه شنبه در روز عاشورا هوا ابری همراه با بارش باران است.
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان قم هوای قم را در روز تاسوعا و عاشورا بارانی عنوان کرد.

علی جاذبی در گفتگو با مهر با بیان اینکه امروز هوای قم نیمه ابری تا تمام ابری در برخی نقاط همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید خواهد بود، گفت: امروز سمت باد شمال غربی، سرعت وزش باد بین ۴۰ تا ۶۰ کیلومتر بر ساعت، حداقل دما ۹ درجه و حداکثر دما نیز ۱۷ درجه است.
وی گفت: در روز یکشنبه هوا قسمتی تا نیمه ابری در بعد از ظهر همراه با رگبار و رعد و برق پراکنده در ارتفاعات و وزش باد شدید خواهد بود.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان قم ادامه داد: در روز یکشنبه جهت وزش باد شمال غربی، سرعت وزش باد بین ۵۰ تا ۷۰ کیلومتر بر ساعت، حداقل دما هفت درجه و حداکثر دما نیز ۲۰ درجه پیش بینی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در روز دوشنبه، روز تاسوعا هوای قم نیمه ابری تا تمام ابری همراه با بارش باران و وزش باد نسبتا شدید خواهد بود، افزود: در روز دوشنبه سمت باد شمال غربی، سرعت وزش باد بین ۴۰ تا ۶۰ کیلومتر بر ساعت، حداقل دما ۶ درجه و حداکثر دما نیز ۱۸ درجه پیش بینی می‌شود.

جاذبی بیان کرد: در روز سه شنبه در روز عاشورا هوا ابری همراه با بارش باران است.
وی ادامه داد: در روز سه شنبه جهت وزش باد شمال غربی، سرعت وزش باد بین ۳۵ تا ۴۵ کیلومتر بر ساعت، حداقل دما پنج درجه و حداکثر دما نیز ۱۶ درجه خواهد بود.
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی قم گفت: میزان بارش باران دو روز گذشته در شهر قم ۹ دهم، سلفچگان ۲ و ۲ دهم، کهک ۲ و ۲ دهم، جمکران یک و هشت دهم و کوه سفید هشت دهم بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٨-١٣٩٣, ٢٣:٠١

   

پر مبحث ترین ها