سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کمیته نیازسنجی رشته‌های دانشگاهی در قم تشکیل شود

این کمیته باید هر چه سریع‌تر تشکیل شود و نماینده‌هایی از دانشگاه‌های استان در آن شرکت داشته باشند تا بتوانیم با نیازسنجی صحیحی در راستای ایجاد رشته‌های بومی مورد نیاز در استان قم گام برداریم.
معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با تاکید بر اینکه برای انجام کارهای عملیاتی باید با برنامه درست به جلو برویم، گفت: کمیته نیازسنجی رشته‌های دانشگاهی باید در اسرع وقت در قم تشکیل شود تا رشته‌های بومی مورد نیاز در استان قم ایجاد شود.

به گزارش خبرنگار مهر، در ششمین جلسه شورای آموزش ‌و پرورش استان قم که شامگاه چهارشنبه در تالار امام رضا (ع) استانداری برگزار شد، مصوبه شورای آموزش و پرورش استان در خصوص ساخت سوله برای کارگاه‌های هنرستان‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

حجت الاسلام علی بنایی در این جلسه با بیان اینکه آموزش ‌و پرورش به ‌عنوان سازمان بزرگی که تربیت‌کننده نسل آینده است باید به سامان برسد، افزود: مدیریت کنونی آموزش ‌و پرورش استان قم با جدیت و بحث‌های کار‌شناسی دقیق در حال کار و تلاش است که شایسته تقدیر است.

وی با اشاره به اینکه آموزش ‌و پرورش استان قم در ماه آینده پیشنهادهای مشخص خود را به استانداری بیاورد، گفت: این پیشنهاد‌ها باید با سند علمی استان پیوند بخورد و در سال تحصیلی ۹۴ عملی شود.

معاون استاندار قم با تأکید بر اینکه برای انجام کارهای عملیاتی باید با برنامه درست به جلو برویم، گفت: استانداری در جهت ساخت سوله‌های هنرستان‌های استان کمک می‌کند.

وی با تاکید بر تشکیل کمیته نیازسنجی در اسرع وقت گفت: این کمیته باید هر چه سریع‌تر تشکیل شود و نماینده‌هایی از دانشگاه‌های استان در آن شرکت داشته باشند تا بتوانیم با نیازسنجی صحیحی در راستای ایجاد رشته‌های بومی مورد نیاز در استان قم گام برداریم.

بنایی با اشاره به اینکه در وزارت علوم اداره کل گسترش رشته‌های علوم نظری و علوم پایه کار دقیق نمی‌کنند، خاطرنشان کرد: نباید منتظر اقدام در تهران باشیم و با برنامه‌ریزی دقیق می‌توانیم کار خود را انجام دهیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با تاکید بر اینکه باید نیازهای خود را در بخش آموزش ‌و پرورش بسنجیم، افزود: برای ورود قم به استان‌های بر‌تر علمی در کشور همه مسئولان مربوطه باید تلاش خود را به‌خوبی انجام دهند.

بنایی با عنوان اینکه همه به شهدا و آرمان شهدا مدیون هستیم، خاطرنشان کرد: همایش‌ها و اردوهای راهیان نور می‌تواند روح فرزندان را زنده نگه داشته و آن‌ها را با شهدا پیوند دهد.

وی با تاکید بر اینکه ارزش‌ها برای ما زنده هستند، افزود: با توجه به اینکه استانداری با کمبود بودجه مواجه است اما در بحث کمک به اردوهای دانش‌آموزی راهیان نور ورود می‌کنیم و هرقدر بتوانیم از استاندار کمک می‌گیریم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با بیان اینکه یکی از راه‌های مبارزه با تهاجم فرهنگی بازدید از مناطق جنگی و اردوهای راهیان نور است، تصریح کرد: قم باید مانند سال‌های قبل حرکت شتابان خود در این بخش را داشته باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٨-١٣٩٣, ١٣:۵٨

   

پر مبحث ترین ها