سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کلیات سند آمایش استان قم تصویب شد

دستگاه‌های اجرایی باید با الگو قرار دادن این سند اهداف خود را مشخص و بر مبنای آن برنامه ریزی و حرکت کنند.
کلیات سند آمایش استان قم پس از بحث و بررسی در جلسه شورای برنامه ریزی استان قم به تصویب رسید.
به گزارش خبرگزاری مهر، استاندار قم در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان قم که در تالار امام رضا(ع) استانداری برگزار شد طی سخنانی تدوین سند آمایش سرزمین را یکی از نیازهای اساسی در راه توسعه اصولی استان برشمرد.

حجت الاسلام محمد صادق صالحی منش با اشاره به ویژگی‌های سند چشم انداز کشور، به بیان جایگاه استان قم در افق ۱۴۰۴ پرداخت و افزود: خوشبختانه در سند آمایش سرزمین استان این مسائل به صورت جامع مورد توجه قرار گرفته است.

وی با اشاره به تدوین برنامه ششم توسعه کشور در سال آینده، نقش اسناد بالادستی از جمله سند آمایش سرزمین را در این زمینه بسیار مهم توصیف و خاطرنشان کرد: باید در تدوین برنامه ششم از این اسناد استفاده شود.

استاندار قم با بیان اینکه سند آمایش همانند چراغی مسیر آینده را روشن می‌کند، افزود: دستگاه‌های اجرایی باید با الگو قرار دادن این سند اهداف خود را مشخص و بر مبنای آن برنامه ریزی و حرکت کنند.
در پایان این جلسه کلیات سند آمایش سرزمین به تصویب اعضای شورای برنامه ریزی استان قم رسید.

واگذاری مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب‌های اجتماعی معتادین به دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم و شکل‌گیری شورای راهبردی پهنه صنعتی نیزار به ریاست معاونت برنامه ریزی استانداری قم نیز از دیگر مصوبات جلسه شورای برنامه ریزی استان بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٨-١٣٩٣, ٢٣:١٢

   

پر مبحث ترین ها