سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

توضیحات شهردار قم درباره استعفا

دلبری با بیان اینکه این اتفاق یک پشت گرمی و حمایتی را از طرف اعضای شورا و مراجع به ما نشان داد، افزود: این، وظیفه ما را سنگین خواهد کرد و ما با قدرت بیشتر از قبل کار خود را در شهرداری ادامه می‌دهیم.
شهردار قم با بیان اینکه ساخت و ساز‌های بستر رودخانه که تخریب شد از عوارض مردمی و بیت المال بود، گفت: شهرداری اکنون آمادگی دارد تا مدیریت رودخانه را به اداره آب تحویل دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد دلبری ظهر یک‌شنبه در حاشیه کاشت ۶ هزار نهال در یاد بود ۶ هزار شهید استان در جمع خبرنگاران گفت: کاشت نهال اقدام پسندیده‌ای است که باید رواج یابد و اکنون از کاشت درختان میوه که ثمره‌ای دارند و مناسب با آب و هوای قم هستند برای کاشت استفاده خواهیم کرد.

وی درخصوص دلنوشته خود با حضرت معصومه(س) که در آن عبارت استعفا را به کار برده است و این متن در شبکه‌های اجتماعی پخش شد، اظهار کرد: استعفا تأیید نشده است.

شهردار قم در مورد استعفایی که در این دل نوشته آورده شده بود، مطرح کرد: احساس کردم وجودم مانع خدمت برخی دستگاه‌ها به مردم و زائرین می‌شود لذا قصد کناره گیری را داشتم.

وی تصریح کرد: اعضای شورا و نیز برخی علما و مراجع به بنده حقیر لطف داشته‌اند و همین امر موجب شد تا از این عمل منصرف بشوم و استعفای خود را به شورا تحویل ندهم.

با قدرت بیشتر از قبل به کار خود ادامه می‌دهم

دلبری با بیان اینکه این اتفاق یک پشت گرمی و حمایتی را از طرف اعضای شورا و مراجع به ما نشان داد، افزود: این، وظیفه ما را سنگین خواهد کرد و ما با قدرت بیشتر از قبل کار خود را در شهرداری ادامه می‌دهیم.

وی در سخنان خود به موضوع بستر رودخانه اشاره کرد و گفت: بستر رودخانه در سال ۸۸ به صورت رسمی به شهرداری قم و در حضور استاندار وقت تحویل داده شد.

شهردار قم با بیان اینکه تخریبی که صورت گرفته از اموال بیت المال است، تصریح کرد: مردم باید بدانند ساخت و ساز‌ها در بستر رودخانه از عوارض مردمی است.

وی عنوان کرد: در حال حاضر آمادگی داریم که کل مدیریت رودخانه را تحویل اداره آب بدهیم و در این خصوص هیچ حساسیتی نخواهیم داشت.

دلبری گفت: برای رفاه حال زائران و مردم نگهداری رودخانه را بر عهده گرفتیم و حتی مسؤلیت خطر ناشی از سیلاب را نیز پذیرفتیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٩-١٣٩٣, ١٠:٢٨

   

پر مبحث ترین ها