سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شهرداری قم برای سرمایه گذاران خصوصی فرش قرمز پهن می کند

هنوز ظرفیت های سرمایه گذاران داخلی قم را پوشش نداده ایم و بسیاری از سرمایه گذاران قمی در تهران و شهرهای دیگر سرمایه گذاری می کنند

شهردار قم گفت: شهرداری فرش قرمز را زیر پای سرمایه گذاران خصوصی پهن می کند و باید شاهد انعطاف پذیری در مدیریت و تسهیل سرمایه گذاری باشیم.
 
به گزارش ایرنا، 'محمد دلبری' روز یکشنبه در آیین افتتاح ستاد عالی سرمایه گذاری شهرداری قم بیان داشت: در قرن مدیریت زندگی می کنیم و باید از تجربیات دیگران استفاده کنیم و امروز در مدیریت شهری قم شامل شهرداری و شورای شهر با نگاه سازمانی شاهد تشکیل ستاد عالی سرمایه گذاری هستیم.

وی اظهار داشت: اگر در مدیریت شهری به دنبال کسب موفقیت هستیم باید جزء سازمان های یادگیرنده باشیم و امروز زمانی نیست که قائل به آن باشیم که جاده ای یک طرفه داشته و همه منافع را برای خود بخواهیم.

وی گفت: در کشورهای موفق نگاه مدیران به سمتی است که سرمایه گذاری با سود فراوان همراه باشد و با دشمنی هایی که علیه نظم می شود باید به منابع داخلی و سرمایه گذاران توانمند داخلی اکتفا کنیم.

شهردار قم افزود: هنوز ظرفیت های سرمایه گذاران داخلی قم را پوشش نداده ایم و بسیاری از سرمایه گذاران قمی در تهران و شهرهای دیگر سرمایه گذاری می کنند و نیاز به توجه به آینده پژوهی و آسیب شناسی عدم رغبت سرمایه گذاران بومی در شهر قم داریم.

وی ابراز داشت: علاقه سرمایه گذاران بومی بیشتر از سرمایه گذاران غیر بومی است و آن ها با فرهنگ و محیط قم بیشتر آشنا هستند و باید ظرفیت های موجود با بستر سازی لازم برای آنان ایجاد شود.

دلبری گفت: باید شرایط خود با سرمایه گذار را تطبیق دهیم و در زیر مجموعه کارکنان این اشکال وجود دارد که سرمایه گذار باید خود را با ما تطبیق دهد و برای جلوگیری از این معضل ستاد عالی سرمایه گذاری شهرداری قم را تشکیل داده ایم.

وی ابراز داشت: همدلی و هم سویی در شواری شهر و شهرداری و مجموعه مدیران عالی استان بوجود آمده و باعث تعامل برای سرمایه گذاری شده است و شهرداری عزم خود را برای جلب هر چه بیشتر سرمایه گذاری های بخش خصوصی جزم کرده است.

ساختمان ستاد عالی سرمایه گذاری شهرداری قم به منظور تسهیل در روند اداری انجام امور سرمایه گذاران بخش خصوصی قم در تقاطع بلوار پیامبر اعظم و پل بسیج این شهر افتتاح شد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-١١-١٣٩٣, ٢٣:۵٢

   

پر مبحث ترین ها