سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

زمان سفر روحانی و هیات دولت به استان قم

بروز شده : ١-١٢-١٣٩٣, ١٩:١٩    نسخه چاپی    
شریعتمداری همچنین در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه چهارشنبه و پنج شنبه هفته آینده سفر روحانی و دولت تدبیر و امید به استان قم انجام می شود، گفت: امروز جلسه توسعه و سرمایه گذاران استان قم به عنوان جلسه مقدماتی این سفر برای آغاز فعالیت های اقتصادی خارج از بودجه عمومی میان نهادهای دولتی و بخش سرمایه گذاری خصوصی برگزار شد


: معاون اجرایی رییس جمهور با اعلام اینکه هفته آینده سفر کاروان تدبیر و امید به استان قم انجام می شود، گفت: تقویت تعامل و ایجاد ارتباط قوی میان استانداری های سراسر کشور و سرمایه گذاران اقتصادی به روند توسعه سرعت می بخشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمد شریعتمداری روز چهارشنبه در نشست مقدماتی توسعه و سرمایه گذاران استان قم با اعلام اینکه در اسفند ماه هیات دولت به شهر قم شهر خون و قیام سفر خواهد کرد، اظهارداشت: قم شهری است که خاطرات شیرین حضور حضرت امام(ره) و آغاز نهضت بزرگ انقلاب اسلامی در آن اتفاق افتاده است و پایمردی ها، ایثار و تلاش های مردم این شهر در جهت دفاع از اساس نهضت از پیش از انقلاب تاکنون بر هیچ کسی پوشیده نیست.

وی با اشاره به اهمیت جلسه توسعه و سرمایه گذاران استان قم، تصریح کرد: این جلسه برای تقویت تعامل و ایجاد ارتباط قوی میان استانداری قم و سرمایه گذاران کشور برگزار می شود.

شریعتمداری ادامه داد: در عرصه سیاست خارجی و موضوع هسته ای، تاکید مقام معظم رهبری بر تلاش هیات مذاکره کننده و حمایت ایشان از سخنان ریاست جمهوری از افتخارات ارزشمند دولت تدبیر و امید است.
شریعتمداری همچنین در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه چهارشنبه و پنج شنبه هفته آینده سفر روحانی و دولت تدبیر و امید به استان قم انجام می شود، گفت: امروز جلسه توسعه و سرمایه گذاران استان قم به عنوان جلسه مقدماتی این سفر برای آغاز فعالیت های اقتصادی خارج از بودجه عمومی میان نهادهای دولتی و بخش سرمایه گذاری خصوصی برگزار شد تا آخرین وضعیت پتانسیل سرمایه گذاری استان قم برای تقویت همکاری های اقتصادی مورد بررسی قرار گیرد به طوریکه در این جلسه بانک ها برای پذیرش طرح های توجیه دار استان قم اعلام آمادگی کردند.
وی از برگزاری جلسه دولت با بخش خصوصی در سفر استانی قم در روز چهارشنبه هفته آینده خبرداد و بیان کرد: امیدواریم با برگزاری این جلسات شاهد افزایش مشارکت اقتصادی در قم باشیم.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١٢-١٣٩٣, ١٩:١٩

   

پر مبحث ترین ها