سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

به نمایندگی از رئیس جمهور انجام شد؛

دیدار معاون رئیس جمهور و وزیر کشور با خانواده شهدا و جانبازان قم

بروز شده : ٧-١٢-١٣٩٣, ١٧:۵۴    نسخه چاپی    
حجت الاسلام شهیدی اظهار داشت: دکتر روحانی بنده را مأمور کردند در این سفر در گلزار شهدای قم حضور یافته و خدمت خانواده شهدا و ایثارگران برسم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه وزیر کشور به نمایندگی از رئیس جمهور با خانواده سه شهید و دو جانباز در قم دیدار کردند.

به گزارش بنیاد شهید و امور ایثارگران قم، حجت الاسلام سید محمد علی شهیدی محلاتی به همراه رحمانی فضلی وزیر کشور در سفر استانی کاروان تدبیر و امید به قم به نمایندگی از رئیس جمهور و هیئت دولت از خانواده‌های شهدا و ایثارگران در قم دیدار کردند.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با خانواده معظم سه شهید علی، محمد و احمد جعفری نیا، جانباز ۷۰ درصد عبدالمجید اصفهانی و خانواده جانباز متوفی خوشبین ضمن ابلاغ سلام مقام معظم رهبری و رئیس جمهور گفت: مقام معظم رهبری به بنده فرمودند هر زمان که به دیدار خانواده شهدا و ایثارگران رفتید سلام مرا به ایشان برسانید، امروز همچنین با سفر ریاست محترم جمهور از سوی دکتر روحانی توفیق دیدار شما عزیزان را دارم.

حجت الاسلام شهیدی اضافه کرد: دکتر روحانی بنده را مأمور کردند در این سفر در گلزار شهدای قم حضور یافته و خدمت خانواده شهدا و ایثارگران برسم.

وی ادامه داد: ملت ما یقینا مدیون ایثار و فداکاری ایثارگران هستند شما حق بزرگی بر گردن ما دارید، ما هرچه داریم از فداکاری و ایثار‌گری شما عزیزان است.

رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران افزود: یقینا شما نزد خداوند ماجور و عزیز هستید و مورد عنایت حضرت حق هستید، جانبازان شهدای زنده انقلاب هستند و درد و رنج مجروحیت را همراه دارند، شما اجر شهادت را دارید.

حجت الاسلام شهیدی تأکید کرد: اکنون در قم سردار هاشمی در خدمت شما عزیزان هستند ما هرچه تلاش کنیم، نمی‌توانیم فداکاری شما را جبران کنیم، اما در حد توان در خدمت شما عزیزان هستیم.

معاون رئیس جمهور افزود: در دولت دکتر روحانی طی یکسال و نیم گذشته تلاش کرده‌ایم تا گام‌های موثری را در راستای خدمتگزاری برداریم و به نتایجی نیز دست یافته‌ایم از شما ایثارگران استمداد داریم تا با دعای خیر شما بتوانیم خدمت ارزشمندی را ارایه کنیم.

همیشه مدیون خونهای پاک شهدا هستیم

دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور نیز در این دیدار افزود: ما همیشه مدیون خون‌های پاک شهدا هستیم امید است بتوانیم در مسیر شهدا حرکت کنیم و خدمت‌گزار نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.

وی تاکید کرد: شما خانواده معظم شهدا نزد خداوند در پیشگاه خداوند سربلند و اسرافراز هستید و شهدا شفاعت کننده شما هستند.

وزیر کشور اضافه کرد: وظیفه ماست که خدمت شما خانواده شما برسیم و امید است توفیق یابیم به وظایف خویش در این نظام مقدس که ثمره خون‌های شهداست عمل کنیم.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٢-١٣٩٣, ١٧:۵۴

   

پر مبحث ترین ها