سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اتاق فكر ستاد شوراي مبارزه با مواد مخدر استان تشكيل مي شود

با وجود همه ي اين تلاش ها هنوز اين مسئله به عنوان يك تهديد، خانواده ها و جوانان ايراني را در معرض خطر قرار مي دهد.

به گزارش روابط عمومي استانداري قم حجت الاسلام والمسلمين صالحي منش در جلسه ستاد شوراي مبارزه با مواد مخدر استان قم كه صبح امروز در سالن جلسات فرمانداري برگزار شد، طي سخناني بر لزوم كار جمعي و پرهيز از جزيره اي عمل كردن در مقابله با معضل اعتياد تاكيد كرد.
استاندار قم با بيان اينكه مسئولين ارشد نظام به خصوص مقام معظم رهبري نسبت به حل اين مشكل بزرگ دغدغه مند هستند گفت: پس از انقلاب شكوهمند اسلامي مواد مخدر به عنوان يك آسيب بزرگ اجتماعي هميشه در راس برنامه هاي دولت هاي مختلف بوده است.
وي خاطرنشان كرد: با وجود همه ي اين تلاش ها هنوز اين مسئله به عنوان يك تهديد، خانواده ها و جوانان ايراني را در معرض خطر قرار مي دهد.
رئيس ستاد شوراي مبارزه با مواد مخدر استان در ادامه با اشاره به طرح اين ستاد مبني بر جمع آوري معتادين آشكار از سطح شهر از نيمه ي اسفند ماه افزود: اين طرح نبايد به ايام منتهي به سال نو منحصر شود.
حجت الاسلام والمسلمين صالحي منش بر لزوم برخورد علمي و برنامه ريزي شده با آسيب اعتياد تاكيد و خاطرنشان كرد: ‌اتاق فكري متشكل از نمايندگان نهادهاي مرتبط با مواد مخدر، با بررسي دقيق راه هاي مقابله با آن نقشه ي راه مسئولين را مشخص خواهند نمود.
شايان ذكر است در اين جلسه برنامه هاي ستاد مبارزه با مواد مخدر براي كاهش آسيب هاي معتادين سطح شهر در ايام نوروز 94 تشريح شد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-١٢-١٣٩٣, ٢٣:٣١

   

پر مبحث ترین ها