سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر حوزه‌های کشور:

در مذاکرات آمریکا در حال عقب‌نشینی است

جمهوری اسلامی امروز به برکت رهنمودهای خردمندانه رهبر معظم انقلاب و خون های مطهر شهدا در مذاکرات هسته ای پیش برنده و آمریکا در حال عقب نشینی است


وی به برپایی یادواره سرداران و 838 شهدای سادات استان فارس اشاره کرد و گفت:در بین این شهدا 21 عالم وجود دارد که در راس آنها شهید آیت الله سید عبدالحسین دستغیب است.
مدیر حوزه های علمیه کشور گفت: جمهوری اسلامی امروز به برکت رهنمودهای خردمندانه رهبر معظم انقلاب و خون های مطهر شهدا در مذاکرات هسته ای پیش برنده و آمریکا در حال عقب نشینی است و این به معنای اعتراف دشمن به شکست در مقابل جمهوری اسلامی است.

به گزارش ایرنا آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری ، روز پنجشنبه در نخستین یادواره سرداران و 838 شهید سادات استان فارس که با عنوان 'نسل کوثر' در شیراز برپا شد، بیان کرد: امروز به برکت خون شهدا جایگاه ایران به گونه ای است که نخست وزیر رژیم صهیونیستی با درماندگی به کنگره آمریکا پناه می برد و می گوید ایران در همه جا نفوذ دارد چرا ساکت نشسته اید.

وی ادامه داد: عزت، افتخار و سربلندی امروز ایران اسلامی مرهون جانفشانی های شهدای انقلاب اسلامی است لذا باید با هوشیاری فضای کم رنگ شدن ارزش ها را در جامعه فراهم نکنیم و موجب گشوده شدن راه نفوذ دشمن نشویم.

مدیرحوزه های علمیه کشور ادامه داد: دشمنان این نظام دست از توطئه بر نداشته اند و با تحریم های اقتصادی و هجمه های فرهنگی به مقابله با ملت ایران برخواسته اند و ضروری است همگان برای بستن راه نفوذ آنان همت کنند.

آیت الله حسینی بوشهری افزود: بدخواهان و دشمنان انقلاب اسلامی نمی خواهند دین ، اعتقادات و باورهای ارزشمند دینی برای ما اصل و محور باشد از این رو از به شیوه های مختلف قصد ضربه زدن به این انقلاب را دارند.

** یادواره شهدا انتقال فرهنگ فداکاری به نسل جوان

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بخش دیگری از مطالب خود بیان داشت:برای نسل جوان جامعه که جانبازی و جانفشانی های شهدا و ایثارگران را در هشت سال دفاع مقدس ندیده اند، از طریق این یادواره ها می توان آنان را با فرهنگ ایثار، گذشت، اخلاص فداکاری و حقیقت جویی آشنا کرد و بدون تردید تنها راه تداوم این انقلاب و رسیدن به پیروزی های پی در پی توجه به این ارزش های والاست.

آیت الله حسینی بوشهری اضافه کرد: برگزاری یادواره های شهدا و مرور عملکرد شهدای انقلاب اسلامی به بیداری و آگاهی جوانان و نوجوانان و قرار گرفتن آنها در مسیر درست زندگی، رسیدن به سعادت و دشمن شناسی کمک موثری می کند .

وی به برپایی یادواره سرداران و 838 شهدای سادات استان فارس اشاره کرد و گفت:در بین این شهدا 21 عالم وجود دارد که در راس آنها شهید آیت الله سید عبدالحسین دستغیب است.

 

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١٢-١٣٩٣, ١٢:٢٠

   

پر مبحث ترین ها