سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر حوزه‌های کشور:

در مذاکرات آمریکا در حال عقب‌نشینی است

جمهوری اسلامی امروز به برکت رهنمودهای خردمندانه رهبر معظم انقلاب و خون های مطهر شهدا در مذاکرات هسته ای پیش برنده و آمریکا در حال عقب نشینی است


وی به برپایی یادواره سرداران و 838 شهدای سادات استان فارس اشاره کرد و گفت:در بین این شهدا 21 عالم وجود دارد که در راس آنها شهید آیت الله سید عبدالحسین دستغیب است.
مدیر حوزه های علمیه کشور گفت: جمهوری اسلامی امروز به برکت رهنمودهای خردمندانه رهبر معظم انقلاب و خون های مطهر شهدا در مذاکرات هسته ای پیش برنده و آمریکا در حال عقب نشینی است و این به معنای اعتراف دشمن به شکست در مقابل جمهوری اسلامی است.

به گزارش ایرنا آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری ، روز پنجشنبه در نخستین یادواره سرداران و 838 شهید سادات استان فارس که با عنوان 'نسل کوثر' در شیراز برپا شد، بیان کرد: امروز به برکت خون شهدا جایگاه ایران به گونه ای است که نخست وزیر رژیم صهیونیستی با درماندگی به کنگره آمریکا پناه می برد و می گوید ایران در همه جا نفوذ دارد چرا ساکت نشسته اید.

وی ادامه داد: عزت، افتخار و سربلندی امروز ایران اسلامی مرهون جانفشانی های شهدای انقلاب اسلامی است لذا باید با هوشیاری فضای کم رنگ شدن ارزش ها را در جامعه فراهم نکنیم و موجب گشوده شدن راه نفوذ دشمن نشویم.

مدیرحوزه های علمیه کشور ادامه داد: دشمنان این نظام دست از توطئه بر نداشته اند و با تحریم های اقتصادی و هجمه های فرهنگی به مقابله با ملت ایران برخواسته اند و ضروری است همگان برای بستن راه نفوذ آنان همت کنند.

آیت الله حسینی بوشهری افزود: بدخواهان و دشمنان انقلاب اسلامی نمی خواهند دین ، اعتقادات و باورهای ارزشمند دینی برای ما اصل و محور باشد از این رو از به شیوه های مختلف قصد ضربه زدن به این انقلاب را دارند.

** یادواره شهدا انتقال فرهنگ فداکاری به نسل جوان

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بخش دیگری از مطالب خود بیان داشت:برای نسل جوان جامعه که جانبازی و جانفشانی های شهدا و ایثارگران را در هشت سال دفاع مقدس ندیده اند، از طریق این یادواره ها می توان آنان را با فرهنگ ایثار، گذشت، اخلاص فداکاری و حقیقت جویی آشنا کرد و بدون تردید تنها راه تداوم این انقلاب و رسیدن به پیروزی های پی در پی توجه به این ارزش های والاست.

آیت الله حسینی بوشهری اضافه کرد: برگزاری یادواره های شهدا و مرور عملکرد شهدای انقلاب اسلامی به بیداری و آگاهی جوانان و نوجوانان و قرار گرفتن آنها در مسیر درست زندگی، رسیدن به سعادت و دشمن شناسی کمک موثری می کند .

وی به برپایی یادواره سرداران و 838 شهدای سادات استان فارس اشاره کرد و گفت:در بین این شهدا 21 عالم وجود دارد که در راس آنها شهید آیت الله سید عبدالحسین دستغیب است.

 

telegram 19dey.com

تگها: مذاکرات, آمریکا, عقب‌نشینی

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١٢-١٣٩٣, ١٢:٢٠

   

پر مبحث ترین ها