سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شهردار قم استعفا کرد

ز شهدا و امام بزرگوار خود یاد گرفته‌ایم دچار خستگی نشویم اما وضعیت جسمی مرا مجبور به کناره گیری از خدمت به زائران شهر قم کرد.شهردار قم در جلسه رسمی و علنی صبح امروز شورای شهر قم از سمت خود کناره‌گیری کرد.

شهردار قم در جلسه رسمی و علنی صبح امروز شورای شهر قم از سمت خود کناره‌گیری کرد.
محمد دلبری صبح امروز در جلسه رسمی و علنی شورای شهر قم با تشکر از همه کسانی که در قم خدمت کرده‌اند، اظهار داشت: از شهدا و امام بزرگوار خود یاد گرفته‌ایم دچار خستگی نشویم اما وضعیت جسمی مرا مجبور به کناره گیری از خدمت به زائران شهر قم کرد.
شهردار قم با بیان اینکه مجبورم این توفیق بزرگ را از دست بدهیم افزود: این توفیق برای آخرت من موثر بود و باید حکمت این را بدانم که شروع به کار من با دهه کرامت همزمان بود و این کناره گیری همزمان با ایام فاطمیه است.
وی در ادامه سخنانش با بیان اینکه سهم شهرداری در اوراق مشارکت قطار شهری از هزار و 600 میلیارد ریال به 3 هزار میلیارد رسید که به مدت 48 ماه برای توسعه مترو صرف می‌شود، گفت: اقدامات لازم مربوط به پرداخت بدهی به بانک‌ها را انجام داده‌ایم، همچنین در مورد تسهیلات دریافتی از بانک‌ها و موسسات این موافقت را گرفته‌ایم با املاکی که قابل سرمایه‌گذاری است، تسویه می‌شود.
شهردار قم با اشاره به اینکه حقوق کارمندان و کارکنان تا اسفندماه تسویه شده است، گفت: عیدی و حق بن و مسائل مربوط به حقوق هم پرداخت شده است.
وی با اشاره به بحث غرامت اموال تصریح کرد: بانک شهر را انتخاب کرده‌ایم به این دلیل که نرخ کمتری دارد و در مورد غرامت املاک نیز کار را به شرکت عمرانی معصومیه واگذار کرده‌ایم.
دلبری در خاتمه با اشاره به اینکه مجوز فیبر نوری را دریافت کرده‌ایم افزود: در پروژه‌های عمرانی مواردی آماده است و تا قبل از عید به شهروندان تقدیم می‌شود و در صورت حمایت شورا در سال 94 استمرار افتتاح پروژه‌ها به صورت ماهیانه انجام می‌شود.

telegram 19dey.com
محمد    18 اسفند 1393 08:07
قم شهردار بومی می خواهد .دلبری سبزواری بود ۳ معاونت شهرداری هم همگی غیر بومی بودند. او دنیال کارهای زیر بنایی نبود و دنبال کارهای نمایش بود
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١٧-١٢-١٣٩٣, ١٢:٠۴

   

پر مبحث ترین ها