سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بیماری و استراحت پزشکی علت استعفای شهردار قم

شهردار مستعفی قم، گفت: بیماری و استراحت پزشکی دو ماهه تجویز شده از سوی پزشکان علت اصلی استعفایم از مقام شهرداری قم است.


به گزارش ایرنا، محمد دلبری روز یکشنبه در حاشیه یکصد و چهاردهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر قم در گفت وگو با خبرنگاران افزود: پس از این مدت سعی می کنم، تا در منصبی که استرس کمتری داشته باشد به مردم خدمت کنم.

وی همچنین با اذعان به اینکه مردم خوب، مهربان و فهیم قم همیشه قدردان خادمان خود بودند، افزود: این مردم ارزش کار و خدمتی که برای آنها صورت گرفته را به خوبی می دانند و تحت تاثیر شایعات قرار نمی گیرند.

وی همچنین ضمن تقدیر و تشکر از علما و مراجع، طلاب و مدیریت حوزه علمیه قم و اعضای جامعه مدرسین به خاطر حمایت ها و همراهی های آنها با شهرداری در طول 43 ماهه گذشته، تصریح کرد: خدمت در هر شهر و استانی از کشور از ارزش و اهمیت بسیاری برخورار است، ولی ارزش این خدمت در شهرداری قم و شهر کریمه اهل بیت(س) به مراتب در مقایسه با دیگر مناطق بیشتر است.

شهردار قم همچنین خادمی حضرت معصومه (س)، بیوت مراجع و حوزهای علمیه را یک دوره به یاد ماندنی برای خود توصیف کرد، و افزود: عنایات و توجه پروردگار را همواره مشمول خود می بینیم، و امیدوارم در ادامه نیز توفیق خدمتگذاری به شهر قم و حرم اهل بیت (ع) را به عنوان یک سرباز ولایت در تداوم راه شهیدان و ایثار گران داشته باشم.

وی درپاسخ به سوالی درخصوص نظر وی در رابطه با برخی شایعات مطرح شده در محافل غیر رسمی پیرامون اتفاقات در شهرداری و رابطه آن با استعفای شهردار، تصریح کرد: شایعه همیشه بوده و هست و هر چقدر هم بیشتر باشد، به لحاظ آمرزش و مغفرت گناهان آمادگی بیشتری را برای سفر به آخرت فراهم می کند، لذا باید آن را به فال نیک گرفت.

وی افزود: معمولا بیشتر این شایعات به صورت جاهلانه و ندانم کاری دهان به دهان در جامعه مطرح می شود، ولی برای کسانی که قصد خدمت دارند، اهمیتی ندارد.

دلبری همچنین با بیان اینکه عزت و ذلت انسان دست خداوند است، افزود: بدون شک شایعه پراکنان از کرده خود پشیمان می شوند.

در جلسه شورای اسلامی شهر قم ، استعفای شهرداری قم مورد پذیرش اکثریت قریب به اتفاق اعضای شورا رسید.

همچنین دراین جلسه دلبری به اتفاق آرا به عنوان مشاور عالی شورای اسلامی شهر قم انتخاب شد.

محمد دلبری از مهرماه سال 90 سکان مدیریت شهری قم را برعهده گرفته بود.

شایان ذکر است، در پایان این جلسه اعضای شورا بحث و بررسی پیرامون انتخاب سرپرست شهرداری قم را به صورت غیر علنی انجام دادند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-١٢-١٣٩٣, ٠٠:٣١

   

پر مبحث ترین ها