سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بنایی : سستی در ارائه خدمات به زئران نوروزی قم قابل قبول نیست

بروز شده : ٢-٠١-١٣٩۴, ٢٣:٣١    نسخه چاپی    
امیدواریم در این اقیانوس عظیم معنوی که حضور داریم خدمات مناسب به زائرین کریمه اهل بیت(ع) ارائه کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم به مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان تاکید کرد که سستی در ارائه خدمات به زائران نوروزی قابل قبول نیست.به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام علی بنایی پیش از ظهر یکشنبه در جلسه ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر استان قم که در محل فرمانداری برگزار شد با اشاره به این روایت امام صادق(ع) که فرموده «من زارها عارفاً بحقّها فله الجنة» اظهار کرد: درست است که پاداش کسی که با شناخت شان حضرت معصومه(س) این بانوی بزرگوار را زیارت کند، بهشت است اما کسی که مقدمات و تسهیلات مربوط به زائرین را فراهم کند نیز در این ثواب شریک است.

وی اضافه کرد: امیدواریم در این اقیانوس عظیم معنوی که حضور داریم خدمات مناسب به زائرین کریمه اهل بیت(ع) ارائه کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم تاکید کرد: با توجه به اهمیت حضور زائران نوروزی در قم، سستی در ارائه خدمات به مسافران از سوی دستگاه‌ها و نهادهای استان قابل قبول نیست.

حجت‌الاسلام بنایی بر لزوم بهره مندی از ظرفیت تمامی دستگاه‌های اجرایی استان برای ارائه خدمات به زائران نوروزی تاکید کرد و گفت: قم بنیه مالی کافی ندارد که آنچنان که باید برای زائران نوروزی هزینه کند ولی باید از ظرفیت‌های موجود در دستگاه‌ها و نهادهای استان به بهترین نحو استفاده شود.

وی با اشاره به مشکلاتی که در زمینه اسکان زائرین وجود دارد، تصریح کرد: در این روزها که هوای قم بارانی است، وظیفه داریم از ظرفیت فضاهای سرپوشیده عمومی برای اسکان زائران استفاده کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم تاکید کرد که باید درهای سالن‌های ورزشی، حسینیه‌ها، دانشگاه‌ها، ادارات و اماکن عمومی به روی زائران نوروزی باز باشد.

حجت‌الاسلام بنایی در پایان خواستار توجه بیشتر بانک‌های عامل استان برای ارائه خدمات مناسب به زائران نوروزی شد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠١-١٣٩۴, ٢٣:٣١

   

پر مبحث ترین ها